Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

 

Kde najít hromadné emaily ve své schránce na Seznam.cz nebo Gmail.com?

Freemailové služby (např. Gmail.com, Seznam.cz) začaly již před nějakým časem rozlišovat klasické emaily od hromadné korespondence. Některé emaily tak automaticky padají do určité složky.

GMAIL.COM

V emailovém klientu Gmail.com jsou dva filtry. Jeden je nazván „Sociální sítě" a druhý „Promoakce„. Emaily od OptikDoDomu najdete pravděpodobně v záložce „Promoakce".

 Výstřižek_SchrankaGmail2.PNG

SEZNAM.CZ

Emailový klient Seznam.cz zavedl všem uživatelům v jejich emailové schránce složku „Hromadné", do které automaticky přesouvá emaily zasílané ve větším množství. Také emaily od OptikDoDomu najdete pravděpodobně v záložce Hromadné.

Pokud si nechcete překlikávat mezi Doručenou poštou a složkou Hromadné, můžete složku Hromadné úplně zakázat a všechny emaily vám budou chodit standardně do vaší schránky nebo můžete zakázat přesouvání emailu od konkrétního odesílatele do složky Hromadné.

 

 

 

 

 

 ZAKÁZAT PŘESOUVÁNÍ EMAILŮ OD KONKRÉTNÍHO ODESÍLATELE DO SLOŽKY HROMADNÉ

Jestliže vám složka Hromadné vyhovuje, ale vadí vám, že do ní padají také vyžádané emaily a obchodní sdělení, postup je jednoduchý. Stačí dotyčný email otevřít a v jeho záhlaví kliknout na Přesunout do složky Doručené.
Od tohoto okamžiku vám všechny emaily od daného odesílatele budou doručovány do složky Doručené, jak jste byli doposud zvyklí.

 

 

Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!