Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

Kam zaslat reklamaci

2.5.2017

Dobrý den chci se zeptat jak postupovat při reklamaci obrub zlomili se mi na nose u prostřed, měl bych mít doživotní záruku na obruby předem děkuji

Leoš J.

Dobrý den,

ano, k našim obrubám garantujeme doživotní záruku. Brýle zabalte a s krátkým průvodním dopisem, vč. kontaktu na Vás, zašlete na reklamační oddělení - Náchod. ( přesná adresa je v kontaktech)

Autor: Leoš J.

Volba obruby

21.4.2017

Přeji hezké ráno, prosím o radu..jsem nositelka brýlí, tvar obličeje mám spíše srdcovitý..nosím brýlové obroučky vrtané..jedny mám celoobrubové.menší..na dálku č.7, na blízko 5..chci si pořídit nové oboručky, prosím poradíte mi..vím, neznáte mě..bude to těžké, ale i tak velké díky.Božena V.

Dobrý den,

nejsnazší řešení bude, pokud si objednáte návštěvu OptikDoDomu. Při setkání si můžete vyzkoušet obroučky různých tvarů, barev, materiálů a velikostí, poradce Vám bude nápomocen a sama nakonec zvolíte tu obroučku, v které se budete cítit nejlépe. Chcete-li si raději vybrat přes internet, pak bych vybírala, vzhledem k vyšším  mínusovým dioptriím, celoobroučku.

Autor: Božena V.

Brýle podle kontaktních čoček

13.3.2017

Dobrý den,

nosím kontaktní čočky, ale poslední dobou se mi stává, že mi zčervená oko, když si je nasadím. Proto bych si ráda nechala  pro jistotu vyrobit i brýle. Dioptrie na čočkách mám -4,0, kolik by mě stály brýle?

Sylvie K.

Dobrý den,

brýle Vám rádi vyrobíme, jen je potřeba zjistit si aktuální dioptrickou korekci ( nelze použít hodnoty pro kontaktní čočky  - kontaktní čočka se vkládá přímo na rohovku, brýlové sklo je 12mm od rohovky - proto bude korekce odlišná)

Cena kompletních brýlí ( čočky tenčené 1,67 se všemi úpravami) bude: čočky 2599,- + obruba 1699,- - na tu Vám nabízíme slevu podle věku ( např. je-li Vám 19, tak platíte 19% z obruby) = 2922,- a od této čátky ještě můžeme odečíst platný lékařský předpis.

Autor: Sylvie K.

Brýle bez předpisu

9.2.2017

Dobrý den, měla bych na Vás dotaz. V roce 2014 jsem si u vás ke své velké spokojenosti vybrala brýle. Nyní potřebuji brýle i manžel, má předpis od lékaře. Bylo by možné využít u Vás akce 1+1 zdarma, kdy jedny brýle by byly pro manžela, druhé pro mě. Já ale předpis od lékaře nemám. Zrak se mi nezhoršil, jen toužím po nových brýlích:-) Děkuji za odpověď. S pozdravem 

Dobrý den,

pokud máte stejnou korekci, tak dioptrické hodnoty známe. Jsou vepsány na věrnostní kartě, kterou jste dostala spolu s brýlemi, případně je dohledáme u původní objednávky v našem systému. A nic tak nebrání tomu, aby nová objednávka byla pro Vás i manžela v akci 1+1.

Autor: Radka K

Torické čočky

27.1.2017

Obracím se na Vás s dotazem. Můžu se na Vás obrátit s nákupem brýlí i v případě, že mám torické čočky?

Dobrý den,

torické čočky( které korigují astigmatismus) Vám můžeme nabídnout ve všech úpravách čoček - čiré, sluneční, samozabarvovací, polarizační, sferické, asferické, jednoohniskové, víceohniskové...

Autor: Dana B.

Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web