Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

*(O odpovědi budete informování na e-mail.)

Návštěva optického poradce

28.06.2014

Na vašich stránkách píšete, že si brýle mohu koupit přes optického poradce. Co si pod tím mám představit?

Dobrý den,

pokud potřebujete brýle a nechce se Vám hledat kamennou prodejnu, nemáte čas, nebo si jen chcete užít komfort hýčkaného zákazníka, tak si prostě, na našich stránkách OptikDoDomu, objednáte optického poradce.Ten Vás bude do 24 hodin kontaktovat a domluví se s Vámi na čase a místě, kde schůzka proběhne. V daném čase za Vámi přijede s prezentačním kufrem plným našich obrub. Pomůže Vám s výběrem, doporučí vhodné čočky, zaměří PD číslo a zodpoví všechny Vaše otázky. Optický poradce Vám navíc nabídne, pro Vás, nejvýhodnější slevu, uplatní Váš lékařský předpis a ten Vám samozřejmě odečte od Vaší ceny brýlí. Návštěva optického poradce je zdarma a nezávazná.

Autor: Věra M.

Antireflexní úprava čoček

04.07.2014

Dobrý den,

má smysl platit víc za antireflexní úpravu čoček?

Dobrý den,

dioptrická čočka ve své základní podobě odráží světlo, proto je vhodné čočku opatřit antireflexní úpravou,která zajístí propustnost světla do oka, eliminuje odlesky, které by vás oslnily a tím snižuje namáhaní očí. Obzvlášť to oceníte za šera, při sledování televize, práci na počítači, ale i při čtení lesklého časopisu.

Antireflexní vrstva se nanáší v několika vrstvách. Na čočkách Ekonomy plus je aplikován základní třívrstvý antireflex - jeho zbytkové odlesky mají barvu do růžova. Profi čočky jsou opatřeny sedmivrstvým antireflexem - ten poznáte podle zelených zbytkových odlesků.

antireflexni-uprava-00-1-.jpg

 

Autor: Kamila S.

Akce u OptikDoDomu

04.07.2014

Co je to ta akce 1+1?

 

Akce 1+1 je naše nabídka pro zákazníky jak si pořídit dvoje brýle, ale platit jen jedny. Vyberete-li si kompletní brýle s čočkami Profi 1,5, tak druhé kompletní brýle, se stejně kvalitníma čočkama dostanete zcela zdarma.

Nově jsme tuto nabídku rozšířili i pro klienty s vyššími dioptriemi ( cca 2,5 - 4), kteří potřebují  tenčené čočky 1,6

Zvolíte-li kompletní brýle s čočkama Profi 1,6 (tvrzení, tenčení, antireflexní vrstva, hydrofobní úpravu, funkční UV), pak druhé kompletní brýle máte jen za doplatek 400,-Kč1+1.png

Autor: Pechan N.

Jak se stát optickým poradcem

04.07.2014

Mohl bych se stát také optickým poradcem?

Dobrý den,

ano, jistě. Optický poradce je člověk, který přináší službu zákazníkovi až domů. Nabízí kvalitní zboží za rozumné ceny.

Optickému poradci nabízíme vysoké provize ve výši 27-33 % z přímého prodeje, podporu v podobě zaškolení online( bez dalších poplatků) a navíc si můžete práci 3 měsíce vyzkoušet.

KUFR-rozl-1.JPG

Uhrazením registrační poplatku dostáváte prezentační kufr s našimi značkovými brýlemi a přístup ke všem školicím videím a manuálům. Je Vám k dispozici Vaše online kancelář, kde zapisujete zakázky a přehledně vidíte své objednávky,provize, zadáváte si žádost o vyplacení provize... Nejste nuceni k žádným pravidelným nákupům, odběrům - je to jen ve Vašich rukách kolik času,úsilí a nápadů pro svůj úspěch a zisk věnujete.

KUFR-ICONA-P-EDN-1.JPG

Autor: Novotný V.

Platby šeky a benefitní programy

13.10.2017

Dobrý den, rád bych věděl jestli u vás mohu platit poukázkami Sodexo.

Dobrý den,

u OptikDoDomu můžete samozřejmě platit poukázkami Sodexo - tzv. Flexipass, dále také Ticket Benefits a šeky - a to jak v kamenných obchodech, tak i prostřednictvím Optického poradce.

A v neposlední řadě také musím zmínit benefitní zaměstnanecký program - Benefity,Benefity plus a Cafeteria systems.

 

Autor: Michal Pařízek