Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

Multifokální brýle s vyšším indexem

3.2.2016

Dobrý den,

prohlížel jsem si váš web a neviděl jsem tam multifokální čočky s vyšším indexem, opravdu je neděláte, nebo jsem se jen přehlédl?

Dobrý den,

i multifokální čočky vyrábíme ve vyšších indexech, cenu však vždy kalkuljeme individuálně podle konkrétních dioptrií klienta. Napište nám Vaše dioptrie - katerina.borkova@optikdodomu.cz a  rádi Vám cenu obratem zkalkulujeme. 

Autor: Josef P.

Oprava brýlí

14.1.2016

Dobrý den,

chtěl bych vědět, co mám udělat, když mi dcera ulomila nožičku u brýlí,které mám od vás? Můžu si je nechat někde spravit?

Dobrý den,

brýle nám pošlete na adresu: OptikDoDomu, Komenského 266, Náchod, 54701 s krátkým průvodním dopisem  co se přihodilo a kontaktem na Vás. Brýle opravíme a zašleme zpět - o průběhu vyřízení této záležitosti Vás budeme telefonicky informovat. 

Autor: Antonín T.

Úpravy brýlových čoček pro práci s PC

8.1.2016

Dobrý den,

slyšela jsem, že si mohu nechat udělat speciální brýle, které jsou vhodné pro práci s PC. Na PC mám dio -2,0 na obě oči.

Dobrý den,

nejen pro práci na počítači jsou vhodné brýle s antireflexem - standardně nabízíme sedmivrstvý antireflex.

Pracujete-li na PC celý den, pak byste možná uvítala tzv. Satin úpravu - kde je brýlová čočka opatřena ještě speciální PC vrstvou.  Nebo můžete zvolit tzv. Blueblocker - kdy je brýlová čočka opatřena speciální povrchovou úpravou, která neutralizuje modré záření světelného spektra, které vyzařují displaye, monitory... Vaše oči potom vnímají obraz kontrastněji, nejsou oslňovány odlesky monitoru a to vše zvyšuje komfortní vidění,předchází se únavě, pálení očí atd.

Autor: Karolína V.

Vánoční provozní doba

15.12.2015

Dobrý den,

chtěla bych vědět jestli máte otevřeno 28.12.

Dobrý den,

na našich pobočkách i ve výrobě máme otevřeno do 23.12. a poté až 4.1. Domluvené návštěvy optických poradců probíhají však i mezi svátky - přijaté objednávky se však začnou vyrábět až v pondělí 4.1. 2016.

Autor: Miluše J.

Příspěvek pojišťovny a garance na obruby

16.11.2015

Dobrý den,

jsem u RBP pojišťovny a chci si nechat napsat nové brýle s cylindrickými skly ( plus osy )na krátkozrakost a vzhledem v 5-ti dioptriím samozřejmě odlehčená.Mohu se prosím zeptat,na kolik by mě to vyšlo u vás s předpisem?Kolik přispívá pojišťovna na obrubu a tato skla?Jaká je u vás záruka na obruby?Stalo se mi totiž,že se barva po cca půl roce začala loupat a brýle šly na opravu,já musela být týden bez nich a stejně se oloupaly znovu.Děkuji za info.

Dobrý den,
od 1.8.2019 byly změněny sazebníky zdravotnícho pojišťoven a ty přestaly přispívat na dioptrické brýle pojišťěncům starším 15 let.


OptikDoDomu garantuje doživotní záruku na obrubu - pokud se něco stane, a to i vašim přičiněním, dáme vám zcela novou obrubu za manipulační poplatek ve výsi 299 Kč.  Do té pak zdarma přesadíme čočky z původní (poškozené) obruby.


OptikDoDomu nabízí akci 1+1, druhé brýle zdarma, pokud vyberete obruby (stojí do 1 699 Kč) a ztenčené čočky v indexu 1,6 (stojí 1 999 Kč, čočky včetně úprav), můžete si vybrat druhé brýle včetně neztenčených čoček zdarma nebo druhé brýle včetně ztenčených čoček za pouhých 400 Kč.


Pokud budete chtít jen jedny brýle, můžete využít slevu na obrubu podle věku (sleva je vždy vyšší než 50%)

Autor: Milena

Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!