brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulaté brýlové obruby jsou designovkou posledních sezón. Model Icona Atenas violet jsou slušivé, lehké a velice pružné brýle, které můžete volit jako reprezentativní model během pracovních schůzek nebo jako volnočasové brýle během dnů, které trávíte doma.
OptikDoDomu osadí model Icona Atenas brýlovými skly na dálku, na blízko nebo multifokálními čočkami.
U OptikDoDomu můžete využít některou z mnoha nabízených akcí nebo slev, všechny platí i na modely z nové kolekce, poříďte brýle sobě a někomu blízkému. Můžete využít akci 1+1 a dostanete jedny brýle zdarma.
Navíc dodáváme ke každým kompletním brýlím pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík jako dárek.
Nákup u OptikDoDomu se vždy vyplatí.
Naprostá spokojenost. Syn si je vybral v podstatě sám a moc mu sluší. Pro mě je nejdůležitější, že je v pohodě nosí celý den.
Krásné brýle, pěkně sedí, jen se hned odtrhl nosník
Brýle pěkné, kvalitní a bytelné. Mohu jen doporučit. Super servis, ochota s čímkoliv poradit.
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
Decentní elegantní brýle
Jsem velice spokojená, brýle jsou stylové ,šik a přitom nebudí usedlý dojem. S kombinací se samozabarvovacími skly plně nahradí i sluneční brýle
Pěkné, lehké, příjemně se nosí….spokojenost
Krásné a slušivé obroučky v mojí oblíbené trikoloře. Výborně sedí a ani při nošení celý den mě netlačí na nose ani za ušima. Velká spokojenost.
Brýle jsou kvalitní, za skvělou cenu.
Moc pěkné moderní brýle.
Maximální spokojenost .
S brýlemi jsem velice spokojená. Plastové obroučky mám poprvé, dosud jsem nosila kovové. Ale tyto mi velice dobře překvapily.
za mě dobrý. akorát velikost. lehké.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší