brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlových obrub je stále žádaný. OptikDoDomu tento typ brýlí zařazuje pravidelně do všech svých kolekcí. Icona Atenas je jedním z tohoto typu brýlí. Očnice má krásně zvýrazněnou svoji horní část a dodává tak modelu velice zajímavý design.
OptikDoDomu může model Icona Atenas osadit brýlovými skly se všemi povrchovými úpravami a dodat vám tak velice praktickou a slušivou zdravotní pomůcku nebo designový kousek, který okoření váš outfit.
Model je vhodný pro brýle na dálku, na blízko nebo multifokální brýle. Pokud zvolíte Icona Atenas blue nebo jinou barvu tohoto modelu, rozhodně nebudete litovat.
Kompletní brýle vám budou doručeny v bleskově krátkém čase, společně s pevným pouzdrem a mikrovláknovým hadříkem, který dostanete zdarma.
S multifokárními brýlí jsem spokojená a rámeček sedí
Tyhle brýle byly láska na první pohled. Člověk si v nich přijde hezky, nikde netlaci takže jako moje druhy oči.
Sedí perfektně, pěkný design, spokojenost. 👍
Spokojen, drzi na hlave a plni funkci
Super
Spokojenost lehké slušivé, rychlé dodáni
Nádherný, elegantní, velice příjemný brýle
Krásné, elegantní obroučky. Jsem moc spokojená.
Moc dobře sedí. A dceři sluší, je z ní taková slečna.
Mám jako sluneční a jsou super lehké, maximální spokojenost
Brýle mám dva roky, nosím je každý den. Brýle proti slunci jsou fajn doplněk, nemusím mít dvoje brýle. Magnet drží dobře.
Brýle jsou skvělé, krásně padnou
Spokojenost, dobře sedí, jednoduchý design
Slečna optička na pobočce v Plzni velmi příjemná, ochotná, zkušená, výborně poradila s výběrem obrub, veliká spokojenost. :)
Super.Krásně sedí
Není co dodat, je skvělý. Střídám s tmavým klipem.
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 5.2.2026
Přidáno 4.2.2026
Přidáno 3.2.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 26.1.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší