brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlových obrub je stále žádaný. OptikDoDomu tento typ brýlí zařazuje pravidelně do všech svých kolekcí. Icona Atenas je jedním z tohoto typu brýlí. Očnice má krásně zvýrazněnou svoji horní část a dodává tak modelu velice zajímavý design.
OptikDoDomu může model Icona Atenas osadit brýlovými skly se všemi povrchovými úpravami a dodat vám tak velice praktickou a slušivou zdravotní pomůcku nebo designový kousek, který okoření váš outfit.
Model je vhodný pro brýle na dálku, na blízko nebo multifokální brýle. Pokud zvolíte Icona Atenas blue nebo jinou barvu tohoto modelu, rozhodně nebudete litovat.
Kompletní brýle vám budou doručeny v bleskově krátkém čase, společně s pevným pouzdrem a mikrovláknovým hadříkem, který dostanete zdarma.
Super max spokojenost
Uzasna prace... Uz vidím na vsechno... Bryle sedi tak jak mají.. Ochotna prodavačka v Rakovniku.. Proste spokojenost nade vše
Perfektně sedí,a jsou kvalitní
Výborná kvalita za výbornou cenu. Není co jiného dodat....
Vše super.
Není co dodat, je skvělý. Střídám s tmavým klipem.
Pohodlné, lehké, spokojenost.
No kupovala jsem si tyto brýle protože už mám modré a ty mi perfektně sedí a jsou v pohodě, no ale tyhle ty brýle byla jsem i v optice aby mi utáhly…
Naprosto boží brýle, velice pohodlné, skvěle se nosí. Dlouho sem neměla takhle pohodlné brýle! Na první nasazení jsem si řekla - jo tyhle chce!
Maximální spokojenost, hezký desing, na čtení ideální.
Krásné, elegantní obroučky. Jsem moc spokojená.
Dobře sedí, lehké, nedělají otlaky na nose, malá je spokojená.
vynikající polarizační brýle do přírody i do auta. Perfektně sedí a nikde netlačí ani po celém dni
Super brýle na léto, nemusím nosit dvoje 😁
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší