brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Icona Atenas black jsou kulaté, lehké a velice pohodlné dioptrické obruby. Svým designem se hodí do každé společnosti a na každou příležitost. Universální využití a nastavitelné nosníky jsou parametry, které brýle posouvají na vyšší úroveň.
OptikDoDomu nabízí tento model ve třech barevných variantá, vedle black barvy můžete volit mezi barvou blue a violet, všechny jsou slušivé, takže nebudete vědět, kterou si vybrat.
Všechny kompletní brýle vyrábíme pro své klienty v bleskově krátkém čase a doručujeme společně s pevným pouzdrem a mikrovláknovým hadříkem zdarma.
Model Icona Atenas je k dostání na všech našich kamenných prodejnách, na přehledném a jednoduchém e-shopu nebo můžete brýle pohodlně vybírat v klidu domova při návštěvě našeho optika.
Velka spokojenost. Bryle jsou lehoucke . Prakticke do auta . Klip mu vyhovuje. Okoli mi je moc chvali !
Krásný kousek
Parádní obroučky, už je mám dva roky a pořád vypadají jako nové při každodenním nošení!:-)
Pohodlné, lehké, spokojenost.
Nádherné brýle
Pěkné a příjemné .
Vše super.
Krásné, jemné brýle, velice slušivé a nenápadné
Jsem maximálně spokojená dobre se nosí a padnou krásně
Decentní elegantní brýle
Suprovy.
Lehké, krásné, mám i červené ♥︎ užasný jsou, určite příště nakoupím!
Nejsou usedlé, krásně sedí
Brýle jsou moc pěkné za super ceny všem určitě doporučuji
Přidáno 28.12.2025
Přidáno 26.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 21.12.2025
Přidáno 20.12.2025
Přidáno 11.12.2025
Přidáno 9.12.2025
Přidáno 8.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší