brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Hranaté brýlové obruby Icona Tutira z kovu jsou lehké, se zajímavě řešenými stranicemi. Celý model je lehký a velice elegantní. Za povšimnutí stojí stranice, jsou zdobené pravidelnými rýhami v barvě obruby.
Nastavitelné nosníky umožní pohodlné a pevné nošení brýlí po celý den. Při žádné aktivitě nebudou sjíždět z kořene nosu.
OptikDoDomu vyrobí kompletní brýle přesně podle předepsaných hodnot v bleskově krátkém čase.
Využijte naši inovativní službu návštěvy našeho optika u vás doma. Tato služba je zdarma a nezávaná. Pokud máte v dosahu naši kamennou prodejnu, navštivte ji a můžete si brýle vyzkoušet na vlastní oči.
Jako dárek dotanete navíc pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Pěkné, odolné, lehké
Dcerka je spokojená.
Skvělé brýle, které dobře sedí a drží na obličeji. Spokojenost.
Perfektně sedí,a jsou kvalitní
Překvapily mě svou lehkostí a velmi příjemným materiálem. Dlouho jsem neváhala - ty hřejivé podzimní tóny jsou fajné.
Přijela skvělá a milá paní až domů, výběr byl víc než dostačující a brýlky padly jak ušité. :-)
Brýle jsou pohodlné, skvěle sedí, jsou velmi slušivé.
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší