brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Icona Albany silver jsou novinku v řadě dioptrických obrub Icona, svým stylem a velikostí se stanou hitem. Takový model této značky ještě nemáte ve své sbírce a jistě stojí za to, o ně svoji sbírku obohatit.
Model je opatřený nastavitelnými nosníky a tenkými stranicemi. Je proto velice lehounký a pohodlný. Dokonale padne na kořen nosu a ani po celém dni nošení neucítíte, že na sobě máte brýle. Jsou prostě dokonalé.
Využijte některou z našich dlouhodobých nebo jednorázových akcí a pořiďte si tento model. Zíkáte tím navíc doživotní garanci na obruby, brýle se pro vás stanou takřka nesmrtelnými.
Nakupovat můžete na některé z osmi kamenných prodejen, na přehledném eshopu nebo prostřednictvím návštěvy našeho optika u vás doma.
Velmi lehké, příjemně se nosí
Maximální spokojenost
Jsem maximálně spokojená
Perfektně sedí,a jsou kvalitní
Velmi pohodlné, lehké. Jsem s nimi velmi spokojená
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Lehké a slusi
Výborná barevná kombinace
Jsem moc spokojená
Brýle skvěle sedí těsně u oči, skla jsou tak akorát tmavá. Mám z nich radost.
Brýle jsou pohodlné, skvěle sedí, jsou velmi slušivé.
Lehké hezké obroučky
Brýle jsou moc pěkné za super ceny všem určitě doporučuji
Jsou krásné a perfektně padnou.
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 19.5.2026
Přidáno 14.5.2026
Přidáno 13.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší