brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Extravagantní, netypické kočičí dioptrické obruby Icona Frances s nezradičním zdobením horní linie očnice. Barvu modelu také hned tak někde nenajdete, hráškově zelený odstín brýlí dokonale doladí nejeden společenský outfit.
OptikDoDomu nabízí nepřeberné množství jednorázových nebo dlouhodobých akcí, díky kterým si můžete pořídit nové dioptrické brýle do společnosti, na sport, do práce a na volný čas. Celková částka za všechny tyto brýle je srovnatelná s cenou za jeden model v jiné oční optice.
Jako bonus navíc dostanete ke každým kompletním brýlím pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík pro snadné čištění.
Moc pěkné brýle, naprostá spokojenost.
Lehké hezké obroučky
Praktický klip proti slunci k připevnění na brýle. Dobře pasuje na zvolený rámeček, dolní okraj mi ochotně upravili přesně na tvar brýlí.
Super pohled na svět! 🤟 díky optika do domu 👍
Krásné a slušivé obroučky v mojí oblíbené trikoloře. Výborně sedí a ani při nošení celý den mě netlačí na nose ani za ušima. Velká spokojenost.
krasne bryle
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší