brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Extravagantní, netypické kočičí dioptrické obruby Icona Frances s nezradičním zdobením horní linie očnice. Barvu modelu také hned tak někde nenajdete, hráškově zelený odstín brýlí dokonale doladí nejeden společenský outfit.
OptikDoDomu nabízí nepřeberné množství jednorázových nebo dlouhodobých akcí, díky kterým si můžete pořídit nové dioptrické brýle do společnosti, na sport, do práce a na volný čas. Celková částka za všechny tyto brýle je srovnatelná s cenou za jeden model v jiné oční optice.
Jako bonus navíc dostanete ke každým kompletním brýlím pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík pro snadné čištění.
Praktický klip proti slunci k připevnění na brýle. Dobře pasuje na zvolený rámeček, dolní okraj mi ochotně upravili přesně na tvar brýlí.
Jsem spokojená, sedí výborně...na Optik do domu nedám dopustit..vyhovuje mi, že se řeší u mně doma...super..
Jsem nadmíru spokojená
Kvalitní materiál. Vydrží hodně. Pohodlné.
Krásné, elegantní, slušivé. 👌
Nádherné moderní brýle. Perfektně sedí a mají úžasné barvy
Skvělé brýle které dokonale nahradí brýle proti slunci
Naprostá spokojenost, super že jsou i s klipem proti sluníčku.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší