brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Dioptrické obruby Icona Sirena ve čtyřech barevných variantách jsou v moderním kočičím stylu. Tento typ brýlí je v posledních sezónách velice žádaný, volí ho proto ženy moderní a výstřední.
Kombinace kovových stranic a nosníku s plastovou očnicí je zajímavá. Díky flexi stranicím a nastavitelnému nosníku se brýle přizpůsobí každému obličeji.
Nakupujte online, kde si brýle můžete vyzkoušet díky našemu virtuálnímu zrcadlu nebo navštivte některou z našich kamenných prodejen.
Jako dárek navíc dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Bez problémů dodání a komunikace.Bryle sedí dobře a odpovídají popisu.
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Moc krásně sedí na nose. Jako první brýle jsem spokojená, že mají velké obroučky.
Brýle již mám dva roky a jsem s ními jen maximálně spokojená. Za celou dobu jsem je ani jednou nepotřebovala opravovat. A to je nosím denně.
Velká spokojenost,sedí jako facka a za hubičku.
Krásný a moderní design, velmi dobře sedí na kořenu nosu, široký průzor je velkou výhodou u takovýchto brýlí.
Moc dobře sedí. A dceři sluší, je z ní taková slečna.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší