brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Typický pánský i dámský model polarizačních slunečních brýlí Icona je stvořený pro každodenní používání. Krásně sedí na všechhny typy obličejů a je vhodný k jakémukoliv letnímu i zimnímu outfitu ve volném čase i na řízení.
Aviator neboli pilotky jsou in již řadu let a OptikDoDomu o takový model doplnil novou kolekci slunečních brýlí. Na první pohled zaujme zrcadlová úpava čoček v barvě aurora Platinum a stříbrná barva rámu. Brýlemi opravdu oslníte, jejich pořízením jistě neprohloupíte. Jako praktická vychytávka jsou nastavitelné nosníky, které zaručí, že brýle sednou na každý kořen nosu.
Jako dárek a poděkování za nákup brýlí Icona dostanete pevné a mikrovláknové pouzdro. Mikrovláknové pouzdro pomůže čočky i rám očistit a pevné pouzdro ochrání brýle před poškozením.
Brýle bezvadně sedí, skla jsou středně tmavá, vyhovují mi při řízení.
Brýle jsou skvělé, krásně padnou
První brýle, perfektně sedí.Obchod doporučuji.
Naprostá spokojenost, super že jsou i s klipem proti sluníčku.
… parada …. Vidim inco konzumuji😎
Nádherný, elegantní, velice příjemný brýle
Hezké a slušivé.
Dobře se mi přes ně přes dívá,vidím ostře. Mají příjemnou barvu skla. Beru je všude sebou ,co kdyby.
Přidáno 7.5.2026
Přidáno 7.5.2026
Přidáno 6.5.2026
Přidáno 5.5.2026
Přidáno 4.5.2026
Přidáno 29.4.2026
Přidáno 29.4.2026
Přidáno 25.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 22.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší