brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Moderní sluneční brýle s polarizační čočkou značky Sambro jsou opravdu pro každého. Obruba v barvě tmavě červené, doplněná o šedou čočku, je nevšední kombinace a na první pohled zaujme.
Hranatý tvar obruby bude sedět na každý obličej, širší stranice jsou navíc doplněny o klasické logo značky Icona a jemné zdobné prvky.
Polarizační čočka se hodí na jakoukoli příležitost. Již žádné nečekané oslnění za volantem auta nebo u vody. Pohled pro vás bude jasnější a očím se výrazně uleví.
Pevné a mikrovláknové pouzdro, které dostanete jako dárek, potěší a zároveň pomůže. Brýle ochrání a zároveň i očístí od nečistot a mastnoty.
Nádherné brýle a skvělá paní, umělá poradit.
I po těch letech jsou mé nejoblíbenější
Slečna optička na pobočce v Plzni velmi příjemná, ochotná, zkušená, výborně poradila s výběrem obrub, veliká spokojenost. :)
Pohodlné, lehké, spokojenost.
Brýle už mám víc jak rok a jsem spokojena.
Velmi hezké a praktické
Super ,krásně sedí, jsem maximálně spokojená.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší