brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Plastové dámské obruby Cervera red jsou malou peličkou v nové kolekci dioptrických obrub Icona.
Zajímavé přechody červené, tmavé i světlé, a tranparentní, v kombinaci s kovovými stranicemi jsou opravdu kouzelné. Stranice jsou ještě zdobeny jemnými linkami a mramorovým designem. Takové brýle musí mít každý, kdo nedá na červenou barvu dopusti.
Brýlové obruby jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku i blízko, stačí vám pouze znát dioptrické hodnoty naměřené očním lékařem nebo optometristou. OptikDoDomu dodává hotové kompletní brýle do 5 pracovních dní i s malým dárkem v podobě pevného pouzdra a mikrovláknového hadříku.
Jak nakupovat u OptikaDoDomu? Máte tři možnosti. Navštivte jednu ze sítě kamenných prodejen, objednejte si návštěvu optika domů nebo nakupujte bezpečně online. U OptikaDoDomu zaručujeme doživotní garanci na obruby.
Lehké, krásné, mám i červené ♥︎ užasný jsou, určite příště nakoupím!
Dobré brýle za skvělou cenu, dobře sedí, jsou lehounké, a vypadají, že něco vydrží. Zatím spokojenost.
Úplně super, každý mě je chválí jak jsou krásné, jsou lehké
nosím je nejraději,jsou elgantní,sportovní,zkrátka na každou příležitost
Krásná barva a tvar. Jsou úžasný a krásně sedí :-). Jsem spokojená jak s brýlemi tak se službami OptikDoDomu. Doporučuji!
krasne bryle...
Brýle jsou lehké, slušivé
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší