brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Exklusivní model brýlových obrub.
Orea je nevšední svým tvarem i barevným provedením.
Plochá horní část očnice se skosenými hranami, to se hned tak někde nevidí. Navíc je tato část doplněna o jemnou, modrou linku, která je výrazným prvkem na celé brýli.
Tento model je dobrou volbou pro dálku i blízko. Brýle využijete při každé příležitosti a věřte, že vám je bude každý závidět. Pokud jste navštívili očního lékaře nebo optrometristu a znáte svoji korekci zraku, OptikDoDomu vám brýle vyrobí a doručí třeba až domů.
Věděli jste, že u OptikaDoDomu máte doživotní garanci na obruby? Jakékoli poškození obrub, třeba i vlastním zaviněním, už nemusíte řešit. OptikDoDomu to vyřeší za vás.
A jako perlička na dortu je dárek, který dostanete ke každým kompletním brýlím, je jím pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Nakup u OptikaDoDomu stojí za zvážení!
Veliká spokojenost.
Brýle jsou super , výhoda je klipů, krásně padnou a jsou super hlavně na léto
Moc pěkné brýle, naprostá spokojenost.
Jsou pohodlné a precizně vyrobené.
Krásná barva a tvar. Jsou úžasný a krásně sedí :-). Jsem spokojená jak s brýlemi tak se službami OptikDoDomu. Doporučuji!
Uzasna prace... Uz vidím na vsechno... Bryle sedi tak jak mají.. Ochotna prodavačka v Rakovniku.. Proste spokojenost nade vše
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší