brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Jen těžko si lze představit dokonalejší barevnou kombinaci – kovově modré a zlatá. Souhra barev a v případě těchto brýlí i souhra tvarů a použitého materiálu.
Oválné tenké obruby jsou v horní části v okouzlujícím modrém tónu. Ta se pak objevuje i na stranicích, kde se na koncovkách promění v kombinaci modré a vínové, navíc je koncovka dozdobena stříbrnou hvězdou značky Icona. Zlatá barva povyšuje tyto brýle na šperk. Objevuje se na dolní části obrub a v přední části stranic v podobě plastického zdobného detailu.
Obruby jsou vhodné pro zábrus dioptrických čoček na míru. Brýle mají luxusní výbavu – flexi pant i nastavitelný nosník. Acetátové koncovky jsou velmi příjemné.
Ačkoliv model působí velmi křehkým dojmem, opak je pravdou. Chcete si vyzkoušet, jak báječně sedí „na vlastní oči“? Sjednejte si bezplatnou návštěvu OptikaDoDomu. Návštěva vás k nákupu nezavazuje, ale opravdu odoláte? A to si představte, že tento model nabízíme v několika barevných variantách
Jsem velice spokojená, brýle jsou stylové ,šik a přitom nebudí usedlý dojem. S kombinací se samozabarvovacími skly plně nahradí i sluneční brýle
Dodání bylo jako vždy rychlé a brýle skvělé padnou a dobře se nosí.
Brýle Super
Skvělá kombinace barev, tyrkysová na vnitřní straně obrouček rozjasňuje
Hezké stylové brýle za dobrou cenu :)
První brýle, perfektně sedí.Obchod doporučuji.
Sedí dobře,lehké,pěkné. Rychlé doručení,mám již třetí brýle,vždy spokojenost.
Velmi příjemné brýle pro ženu se širším obličejem.
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 22.4.2026
Přidáno 21.4.2026
Přidáno 19.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší