brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Retro obruby, ty zůstanou navždy módní, pro jejich vyznavače máme pravou perlu. Brýle Ramvik jsou zajímavé nevšedním provedením očnice. Kulatý tvar je zkosený ke každé ze stanic a učiní tak obrubu nenapodobitelnou. S těmito brýle budete nepřehlédnutelní.
Model Ramvik nabízíme v několika odstínech, můžete také vybírat z barvy black nebo violet. Za shlédnutí jistě stojí všechny barvy. Nemůžete se rozhodnout, kterou barvu vybrat? Pak si objednejte dvoje a můžete využít naši nejžádanější slevu - Akci 1+1 druhé brýle zdarma.
Bonusem na tomto modelu jsou flexi panty a nastavitelné nosníky, které zajistí, že brýle padnou na každý tvar hlavy, nebudou nikde tlačit ani klouzat z kořene nosu.
OptikDoDomu rozdává dárky, proto každý kdo si objedná kompletní dioptrické brýle dostane jako dárek pevné pouzdro a mikrovláknový čistící hadřík.
Potřebujete si brýle osahat? Vyzkoušet na vlastní oči? Pak si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho OptikaDoDomu. Brýle pak můžete zkoušet v klidu domova bez nepříjemného čekání ve frontě.
Pěkné brýle za příznivou cenu. Rychle dodané.
krasne bryle
Super.Krásně sedí
perfektní
Pěkné, odolné, lehké
Krásně sedí
Moc hezky se nosí a jsou příjemné, používám filtr modrého světla a tak i po dlouhé práci na PC mě nebolí oči a únava není tak znatelná.
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
Pěkné stylové brýle.
Lehké, spokojenost.
ahoooj ;-)
Brýle naprosto skvělé, používám na počítač.
Tento model mám už dva roky, nosím je denně a jsem s nimi naprosto spokojená.
Super sportovní brýle s vnitřním dioptrickým klipem .... lehoučké a skvěle kryjí před sluncem a větrem. Super na kolos a lyže 👍
Velmi spokojen
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší