brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Retro obruby, ty zůstanou navždy módní, pro jejich vyznavače máme pravou perlu. Brýle Ramvik jsou zajímavé nevšedním provedením očnice. Kulatý tvar je zkosený ke každé ze stanic a učiní tak obrubu nenapodobitelnou. S těmito brýle budete nepřehlédnutelní.
Model Ramvik nabízíme v několika odstínech, můžete také vybírat z barvy black nebo violet. Za shlédnutí jistě stojí všechny barvy. Nemůžete se rozhodnout, kterou barvu vybrat? Pak si objednejte dvoje a můžete využít naši nejžádanější slevu - Akci 1+1 druhé brýle zdarma.
Bonusem na tomto modelu jsou flexi panty a nastavitelné nosníky, které zajistí, že brýle padnou na každý tvar hlavy, nebudou nikde tlačit ani klouzat z kořene nosu.
OptikDoDomu rozdává dárky, proto každý kdo si objedná kompletní dioptrické brýle dostane jako dárek pevné pouzdro a mikrovláknový čistící hadřík.
Potřebujete si brýle osahat? Vyzkoušet na vlastní oči? Pak si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho OptikaDoDomu. Brýle pak můžete zkoušet v klidu domova bez nepříjemného čekání ve frontě.
Optik do domu je moje nová nejmilejší prodejna brejliček.Super obsluha,rychlé a laskavé jednání.Potěší mysl i srdce. Za mě véliká spokojenost. Roman
Maximální spokojenost, užitečné i slušivé.
S brýlemi jsem maximálně spokojena, jsou slušivé. Používám je pouze na čtení, tak sluneční clonu nevyužiji, ale je to velmi povedená vychytávka,…
Krásné, elegantní obroučky. Jsem moc spokojená.
Brýle, které mi každý chválí. Mám již druhé a stále mě baví:-). Kvalita za velmi přátelskou cenu.
Opravdu krásné a hlavně kvalitní brýle. Krásně sedí. Určitě doporučuji jejich koupi.
Brýle jsou moc pěkné za super ceny všem určitě doporučuji
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší