brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Icona je vycházející hvězdou mezi slunečními brýlemi, nezklamou v žádné situaci, jsou lehké, pružné a pohodlné. Uvidíte, že vám probudí všechny smysly.
Klasické černé sluneční brýle Icona Vatula se hodí ke každému outfitu a pro každého nositele. Hluboké očnice dokonale ochrání Váš zrak před slunečními paprsky, polarizační čočka zpříjemní pohled přes brýle v každém počasí. Pomůže jak při řízení auta, tak například i u vody, Čočky rozjasní svět kolem Vás.
Jako malý dárek k nákupu slunečních brýlí Icona dostanete černé mikrovláknové pouzdro a pevné pouzdro, které brýle ochrání před poškozením a čočky před nežádoucím poškrábáním
Barva rámu: černá, lesklá
Barva čoček: šedá, polarizační
S brýlemi jsem velice spokojená. Plastové obroučky mám poprvé, dosud jsem nosila kovové. Ale tyto mi velice dobře překvapily.
Dokonale sedí
Povedené.
Brýle jsou perfektní, mám je již dlouho a stále vypadají perfektně!
Moc hezké brýle s barevnými stranicemi....jsou lehoučké a s magnetickým slunečním klipem prostě SUPER.
Optik do domu je moje nová nejmilejší prodejna brejliček.Super obsluha,rychlé a laskavé jednání.Potěší mysl i srdce. Za mě véliká spokojenost. Roman
Brýle už mám víc jak rok a jsem spokojena.
Brýle jsou skvělé, krásně padnou
Přidáno 26.2.2026
Přidáno 24.2.2026
Přidáno 24.2.2026
Přidáno 22.2.2026
Přidáno 20.2.2026
Přidáno 18.2.2026
Přidáno 18.2.2026
Přidáno 17.2.2026
Přidáno 14.2.2026
Přidáno 13.2.2026
Přidáno 11.2.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší