brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlí, ten nikdy neomrzí. Model brýlí Kilvo je tím pravým pro chlapce , ale i dívky. Zpředu jsou brýle v tmavě modrém odstínu a kontrastuje s ním vnitřní část očnice i stranic, která je v o několik odstínů světlejší modré barvě. Dokonale k sobě ladí a jako třešnička na dortu jsou stříbrné hvězdy na koncovách stranic. Je to klasické logo značky Icona. Celý model je stylový a doplní outfit každého dítěte.
Brýle jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku či blízko a od nás je dostanete vyrobené přesně podle Vaší zrakové korekce. Každý nositel jistě ocení lehkost a pružnost brýlí. Nebudou tlačit ani po celodenním nošení.
Chcete si brýle vyzkoušet na vlastní oči? Tak neváhejte a objednejte si bezplatnou a zcela nezávaznou návštěvu našeho OptikaDoDomu. Přivezeme Vám širokou nabídku obrub kamkoli v České republice nebo můžete navštívit některou z našich kamenných prodejen.
Akce 1+1 je výhodná, jen obruby u červených se trochu loupou.
maximalní spokojenost
Používám je denně, jsou lehké, pohodlné a krásné.
Vyzkoušel jsem si je jako první a pak se k nim rychle vrátil, úžasně sedí, jsou lehoučké, za dané peníze super.
Moc hezké obroučky, dobře se nosí :)
Moderní a padnoucí.
Krásný design, pěkně sedí
Hezké stylové brýle za dobrou cenu :)
Krásně sedí, mám již skoro rok a půl a nebyla na nich jediná vada. Skvěla práce
Úžasné, velmi slušivé a pohodlné brýle. Nosím je nejraději. Jsou lehounké a netahají ani vlasy :)
S brýlemi jsem velmi spokojená.Jsou kvalitní
Naprostá spokojenost. Syn si je vybral v podstatě sám a moc mu sluší. Pro mě je nejdůležitější, že je v pohodě nosí celý den.
Perfektní 👍🤗
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší