brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Unisex dioptrické brýle s nádechem retro stylu zaujmou jemně laděnými tóny stříbrné, ocelové, šedé až černé. Nepatrně silnější kulaté brýlové obruby opticky zjemní ostřejší rysy hranatých typů obličeje.
Celorám je vhodný k zábrusu dioptrických čoček podle vašeho předpisu. Mohutněji působící obruby jsou vyrobeny z acetátu. Opticky je odlehčují tenké kovové stranice a acetátové koncovky. Esteticky model doplňuje nepatrné kovové zdobení na přední straně obrub i na stranicích a v podobě Icona hvězdy na koncovkách.
Brýle nabízíme jen u nás a to hned v dalších oblíbených barvách – hnědé a žíhané. Už tušíte, která barva bude pro vás ta „nej“, se kterou hravě sladíte svůj outfit?
Vsaďte na pohodlný a chytrý nákup dioptrických brýlí prostřednictvím OptikaDoDomu a nechte si přivézt hned několik modelů brýlí k vyzkoušení až k vám domů. Věděli jste, že na obruby Icona se vztahuje garance doživotní záruky?
Super brýle na léto, nemusím nosit dvoje 😁
Hezké a slušivé.
Pěkné, dobře padnoucí.
Brýle mám již 4 roky a dobře slouží - naprosto bez problému. Vše drží nic se nepovolilo, jsou lehké. Perfektní.
Překvapily mě svou lehkostí a velmi příjemným materiálem. Dlouho jsem neváhala - ty hřejivé podzimní tóny jsou fajné.
Příjemné, lehlké, pěkné.
Maximální spokojenost !!!
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší