brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Hledáte brýle v odstínech, které na ulicích běžně nevidíte? Pak vsaďte na tento model. Originální barevné kombinace odstínů hnědé – od nejsvětlejší, přes medovou až po tmavší odstín – takové barvy dokáže jen acetát – materiál, ze kterého jsou obruby a koncovky vyrobené. Je navíc příjemný, antialergenní. V kontrastu, s nepatrně „retro“ silnějšími kulatými obrubami, jsou stranice. Ty jsou jen tenké, působí křehce, ale díky kvalitní oceli jsou pevné a lehké.
Brýlové obruby v celorámu jsou ideální pro zábrus dioptrických čoček přímo vám na míru. Na obrubě i na stranicích najdete malý stříbrný zdobný prvek. Na koncovkách pak originální detail značky Icona. Tento model najdete v naší galerii též v žíhané nebo černé barvě. Brýle jsou v barvách, které užijete po celý rok, v každé roční době.
Abyste zjistili, jestli padnou zrovna vám, můžete začít zkoušet hned teď, nebo si jednoduše sjednejte naši gratis a nezávaznou návštěvu OptikaDoDomu. Jen tak můžete v pohodlí domova nakoupit bez jakéhokoliv rizika kvalitní dioptrické brýle. Bonusem jsou naše slevy „na míru“.
Pecka lepší jsem nemohla koupit
vynikající polarizační brýle do přírody i do auta. Perfektně sedí a nikde netlačí ani po celém dni
Skvělé bytelné brýle, dobře se nosí. Doporučuji jejich koupi.
Pěkné, pohodlné, lehké. Výborně sedí. Spokojenost.
Luxusní brýle do auta,zakoupené s klipem, už nemusím rozmýšlet zda dioptrie nebo sluneční clonu, mám 2v1, prostě top
Dobře se mi přes ně přes dívá,vidím ostře. Mají příjemnou barvu skla. Beru je všude sebou ,co kdyby.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší