brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Originální fashion dámské dioptrické brýle, kde výrobci vsadili na souhru barev, kombinaci kovu a acetátu a v neposlední řadě na detail. Tyto brýle si zaslouží vaši pozornost – takových je prostě málo, takže na ulicích v podobném modelu jen těžko někoho potkáte. Nejvíce zaujmou oválné žíhané obruby s červenou podtrhující linií v horní části obrub.
Celorámové obruby jsou vyrobeny z příjemného acetátu – ten jim právě onu barevnost propůjčil. V barvě horní linie obrub jsou pak kovové stranice. Ty zdobí logo Icona. Koncovky jsou ve stejných tónech jako obruba. Dokonalá souhra. Prima vychytávkou těchto brýlí je flexi pant.
Brýlová skla vám upravíme zábrusem podle vámi požadovaných velikostí dioptrií. Prozradíme, že tento typ brýlí najdete u nás také v černé a hnědé barvě. Která to vyhraje právě u vás. Pokud váháte a přijmete naši radu, pak si třeba teď hned objednejte naši bezplatnou a nezávaznou návštěvu OptikaDoDomu. Je to pohodlné, rychlé a nic neriskujete. Věděli jste, že značku Icona koupíte jen u OptikaDoDomu?
Super sportovní brýle s vnitřním dioptrickým klipem .... lehoučké a skvěle kryjí před sluncem a větrem. Super na kolos a lyže 👍
Příjemné na nošení, pěkně sedí. Jsem maximálně spokojená.Nosím je denně už rok, obroučky neblednou, jsou stále moc pěkné.
Tyto brýle taky naprosto skvělé, používám na čtení.
Moc pěkné moderní brýle.
Jsem maximálně spokojená dobre se nosí a padnou krásně
Krásná barva, perfektně sedí. Cítím se v nich fantasticky.
Padnou pěkně, oceňuji možnost připnout sluneční zabarvenou clonu.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší