Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

Doporučte čočky pro řidiče

9.3.2016

Dobrý den, dostala jsem předpis na brýle na dálku, potřebuji je hlavně do auta ( +075 a 1 dioptrie), i jako sluneční a antireflexní. Jaké čočky by ste mi doporučili ?Nebo jestli proti slunci použít klip na brýle ? Děkuji

Dobrý den, 

potom bychom doporučovali čočky Color Profi 1,5 - sluneční tvrzené čočky s antireflexem, hydrofobní úpravou a UV ochranou. Případně čočky Color Polar Profi 1,5 - tyto ´čočky jsou navíc opatřeny polarizační úpravou, která eliminuje horizontální odlesky a je zvlášť doporučována pro řidiče, ale i pro běžné nošení. Sluneční polarizační klip je také řešením,brýle jsou vak potom trochu těžší. 

Pokud byste ráda čiré dioptrické i sluneční dioptrické- pak můžete využít naši akci 1+1 - zaplatíte pouze jedny a druhé dostanete zcela ZDARMA. 

Autor: Jana A.

Čočky chránící proti modrofialovému světlu

12.2.2016

Dobrý den,

u mého lékaře, jsem zahlédl reklamu na čočky s ochranou proti modrofialovému světlu - nepamatuji si sice jejich název, ale zajímalo by mě, zda máte takovéto čočky ve vaší nabídce?

Dobrý den,

ano máme v nabídce čočky s úpravou Glare - jedná se o tvrzené čočky s antireflexem, hydrofobní úpravou, UV a navíc právě zmiňovanou Glare úpravou.

Jsou určeny k celodennímu nošení, poskytují dokonalou ochranu zraku proti UV záření a velmi silnou proti HEV ( vysokoenergetické modrofialové světlo) světlu, z něhož odfiltrují cca 60% energie.

Mají 20% světle žlutohnědé zabarvení.

Chrání všechny, kteří tráví hodně času sledováním LED displejů( PC, tablet, telefon), chrání proti nadměrné zátěži sítnice.

Navíc mají za zhoršených světelných podmínek ( mlha, soumrak) rozjasňující účinek a zvyšují kontrast vidění.  Řidičům při noční jízdě výrazně zmírňují a zkracují nebezpečný stav oslnění od halogenů protijedoucích vozidel.

Autor: Václav T.

Multifokální brýle s vyšším indexem

3.2.2016

Dobrý den,

prohlížel jsem si váš web a neviděl jsem tam multifokální čočky s vyšším indexem, opravdu je neděláte, nebo jsem se jen přehlédl?

Dobrý den,

i multifokální čočky vyrábíme ve vyšších indexech, cenu však vždy kalkuljeme individuálně podle konkrétních dioptrií klienta. Napíšete-li mi Vaše dioptrie - katerina.borkova@optikdodomu.cz, ráda Vám cenu obratem zkalkuluji.

Autor: Josef P.

Oprava brýlí

14.1.2016

Dobrý den,

chtěl bych vědět, co mám udělat, když mi dcera ulomila nožičku u brýlí,které mám od vás? Můžu si je nechat někde spravit?

Dobrý den,

brýle nám pošlete na adresu: OptikDoDomu, Komenského 266, Náchod, 54701 s krátkým průvodním dopisem  co se přihodilo a kontaktem na Vás. Brýle opravíme a zašleme zpět - o průběhu vyřízení této záležitosti Vás budeme telefonicky informovat. 

Autor: Antonín T.

Úpravy brýlových čoček pro práci s PC

8.1.2016

Dobrý den,

slyšela jsem, že si mohu nechat udělat speciální brýle, které jsou vhodné pro práci s PC. Na PC mám dio -2,0 na obě oči.

Dobrý den,

nejen pro práci na počítači jsou vhodné brýle s antireflexem - standardně nabízíme sedmivrstvý antireflex.

Pracujete-li na PC celý den, pak byste možná uvítala tzv. Satin úpravu - kde je brýlová čočka opatřena ještě speciální PC vrstvou.  Nebo můžete zvolit tzv. Blueblocker - kdy je brýlová čočka opatřena speciální povrchovou úpravou, která neutralizuje modré záření světelného spektra, které vyzařují displaye, monitory... Vaše oči potom vnímají obraz kontrastněji, nejsou oslňovány odlesky monitoru a to vše zvyšuje komfortní vidění,předchází se únavě, pálení očí atd.

Autor: Karolína V.

Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web