Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

*(O odpovědi budete informování na e-mail.)

Dětské dioptrické brýle - co byste měli vědět

02.09.2014

Jaké obruby byste doporučila pro dětské dioptrické brýle?

První a nejdůležitější rada,ač je to možná pro Vás překvapivé, je, abyste vybírali takové obruby,které se budou Vašemu dítěti líbit. Je to první krok k úspěchu, aby je dítko nosilo rádo.

Existuje ale několik základních pravidel, které se Vám opravdu budou hodit a je dobře, že máte zájem zjistit možnosti.

- vhodné jsou brýlové obruby z lehkého kovového materiálu

- zjistěte, jestli brýle mají flexi stranice - speciální pant, který umožňuje širší rozevření stranic a

tím zaručí, že dítě nebudou brýle nikde tlačit, zcela se přizpůsobí tvaru jeho hlavy

- praktický je také nastavitelný nosník pro ideální usazení brýlí na kořen nosu

- brýlové obruby by měly být dostatečně velké

Pokud naše odpověď není pro Vás úplná, bez váhání nás můžete kdykoliv kontaktovat. 

Autor: Vendula R.

Samozabarvovací brýle

02.09.2014

Nabízíte také samozabarvovací brýle a za jakou cenu?

Ano. V našem e-shopu optikdodomu.cz nebo v jakékoliv naší kamenné prodejně Vám nabídneme samozabarvovací brýle – brýle se samozabarvovacími čočkami. Pro Vaši představu a rychlejší orientaci Vám je představíme.

 th_cocky-fotochromatic-profi-plus-1-5_1.jpg                               th_cocky-fotochromatic-profi-plus-1-6_1.jpg

Fotochromatic profi plus 1,5                               Fotochromatic profi plus 1,6

za 4 499Kč                                                                      za 7 299Kč

Tyto samozabarvovací čočky řady Fotochromatic jsou vyrobeny nejnovější technologií samozabarvení Transitions VII – zaručují nejrychlejší zatmavení až na 85%, mají hydrofobní úpravu a sedmivrstvý antireflex (index ztenčení 1,5 nebo 1,6).

Pokud chcete ušetřit, máme pro Vás výjimečnou nabídku, bylo by škoda ji nevyužít, pokud o samozabarvovacích brýlích uvažujete. Nakoupíte-li samozabarvovací brýle prostřednictvím Optického poradce ušetříte peníze i čas.

 

  • K samozabarvovacím čočkám brýlová obruba značky Icona či Jovita ZDARMA. Kompletní samozabarvovací brýle za 4 499,-Kč.(pokud máte lékařský můžete mít další slevu až 372,-Kč).

  • 1+1 – obruba + čočky Fotochromatic Profi 1,5 a druhé brýle s čočkami Profi 1,5 zdarma

Výhodnější nabídku za odpovídající kvalitu samozabarvovacích brýlí byste jen těžko hledali.

Jistě se setkáte na internetu i s cenami kolem 2 000Kč – vždy si ale zkontrolujte jednotlivé parametry – materiál, technologii, úpravy (antireflexní a hydrofobní) a také garanci záruky.

Naše rodinná optika OptikDoDomu poskytuje na brýlové obruby doživotní záruku, a to i v případě zničení vlastní vinou.Autor: Jakub S.

Věrnostní program

02.09.2014

Máte nějaký věrnostní program?

Ano.

Vážíme si našich zákazníků a máme radost, že jich stále přibývá. Pravidelně nabízíme speciální akce, soutěže apod. Jako poděkování za Váš nákup od nás k brýlím obdržíte velmi kvalitní pevné pouzdro na brýle se speciálním hadříkem na čistění a navíc věrnostní kartu s 10% slevou pro Váš další nákup.

 

Autor: Miroslav R.

Kvalitní a levné dioptrické brýle

02.09.2014

Kolik u Vás stojí nejlevnější brýle?

Ačkoliv Vaše otázka je jednoznačná a rozumíme jí, stejně jednoznačná odpověď na ni není možná. Záleží nejen, jaké brýle máte na mysli, ale také na tom, jaký zvolíte způsob nákupu. Bez nadsázky garantujeme, že naše ceny jsou až o 50 % nižší než srovnatelné modely zvučných jmen. Pokud nakoupíte dioptrické brýle u nás prostřednictvím Optického poradce a využijete jedinečné akce 1 + 1 brýle zdarma, věříme, že konečná cena Vás mile překvapí.

Např. model Icona Virgo red stojí 1399Kč. V ceně nabízíme tvrzené čočky Ekonomy 1,5které jsou ale vhodné pouze u nízkých dioptrií a pro občasné nošení. Kvalitní a nejžádanější plastové čočky Profi 1,5 s hydrofobní a antireflexní úpravou pořídíte za 1799Kč. Celková cena těchto brýlí je tedy 3 198Kč. Toto ale nemusí být konečná cena. Pokud předložíte lékařský předpis, výše příspěvku Vám bude odečtena. Pokud využijete nákupu prostřednictvím Optického poradce, získáte možnost výjimečné slevy 1+1, kdy druhé brýle podle Vašeho výběru se stejně kvalitními čočkami a zabroušené podle Vašich dioptrií získáte zdarma. Tudíž za dvoje brýle zaplatíte oněch 3 198Kč nebo ještě nižší cenu, pokud máte lékařský předpis

icona-virgo-red_1.jpg

Jak se Vám dámské brýle Icona Virgo red líbí? Prohlédněte si i ostatní brýle originální značky Icona a Jovita. Rádi Vám při výběru pomůžeme a poradíme, jak ještě ušetřit.

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Veronika S.

Tvrzené čočky

03.09.2014

Co si mám představit pod pojmem tvrzené čočky?

Tvrzení je speciální úprava plastové brýlové čočky. Plastové čočky mají mnoho výhod, mezi jediné nevýhody patří relativně nízká odolnost proti poškrábání.Tvrzením plastové čočky získávají vysokou odolnost proti poškrábání. Tvrzené čočky Vám tedy zaručí delší životnost Vašich brýlí. Výběr je na Vás, ale my jednoznačně tvrzení doporučujeme.

Nenechte se napálit – některé oční optiky online nabízejí brýle bez tvrzení, za tvrzení si musíte připlatit. U nás je samozřejmě tvrzení v ceně čoček. U každého modelu nabízíme tvrzené čočky Ekonomy 1,5 v ceně brýlí . Nicméně až 90 % našich zákazníků dává přednost dioptrickým čočkám Profi 1,5, které kromě úpravy tvrzením mají také sedmivrstvý antireflex a hydrofobní úpravu. 

 

Autor: Vilém V.