Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

Jak se stát optickým poradcem

4.7.2014

Mohl bych se stát také optickým poradcem?

Dobrý den,

ano, jistě. Optický poradce je člověk, který přináší službu zákazníkovi až domů. Nabízí kvalitní zboží za rozumné ceny.

Optickému poradci nabízíme vysoké provize ve výši 27-33 % z přímého prodeje, podporu v podobě zaškolení online( bez dalších poplatků) a navíc si můžete práci 3 měsíce vyzkoušet.

KUFR-rozl-1.JPG

Uhrazením registrační poplatku dostáváte prezentační kufr s našimi značkovými brýlemi a přístup ke všem školicím videím a manuálům. Je Vám k dispozici Vaše online kancelář, kde zapisujete zakázky a přehledně vidíte své objednávky,provize, zadáváte si žádost o vyplacení provize... Nejste nuceni k žádným pravidelným nákupům, odběrům - je to jen ve Vašich rukách kolik času,úsilí a nápadů pro svůj úspěch a zisk věnujete.

KUFR-ICONA-P-EDN-1.JPG

Autor: Novotný V.

Polarizační brýle

28.6.2014

Je pravda, že bych jako řidič, měl mít sluneční polarizační brýle? A pokud mám dioptrie - pravá čočka - 1,25 a levá čočka -0.5  dají se takové brýle vyrobit?

Ano. Polarizační brýle zvyšují ostrost vidění, a tak jsou dobrým prostředkem z hlediska bezpečnosti.

Polarizační brýle fungují tak, že natavená polarizační fólie odráží horizontálně šířené světelné paprsky a odlesky – např. od mokré vozovky, hladiny vody, lesknoucí se okna.. – a zabrání tak oslnění, únavě, zpřesňují Váš zrak,a tak mohou být Vaše reakce rychlejší.

 polarizace-1.png

Polarizační brýle jsou zvlášť doporučovány řidičům, cyklistům, rybářům, sportovcům a i všem ostatním, kteří tráví hodně času na slunci.

V naší nabídce najdete i dioptrické polarizační čočky

 

Autor: Jakub V.

Multifokální brýle

28.6.2014

SLyšela jsem o multifokálních brýlích - řeknete mi co to je? 

Dobrý den,

Multifokální (progresivní, víceohniskové ) čočky jsou různé názvy pro totéž. Jedná se o čočky, ve kterých se plynule mění dioptrická hodnota bez viditelného přechodu. Multifokální čočky jsou vhodné pro toho, kdo špatně vidí na dálku i na blízko a chce nosit jen jedny brýle. Výhodou multifokálních brýlí je, že potřebujete jen jedny brýle na celodenní nošení a na brýlích není znát dioptrický přechod, tak jak je tomu u bifokálních brýlí. Nevýhodou bývá, že často trvá několik dní, než si na brýle nositel zvykne. OptikDoDomu proto nabízí prvonositelům měsíční záruku - pokud si během měsíce na brýle nezvyknete, vyměníme Vám multifokální brýle za jedny brýle na dálku a druhé na blízko.

Kvalita multifokálních čoček se mění podle šířky koridoru, kterým se nositel dívá. OptikDoDOmu standardně nabízí komfortní třídu, pro zájemce individuální třídu.

Výstřižek_multifokal.PNG

Autor: Janasys

Doživotní garance na brýle Icona, Jovita

28.6.2014

Při ceně vašich brýlí mě napadá - jak to, že jsou tak levné?

Dobrý den,

máme vlastní značku slunečních i dioptrických brýlí Icona a Jovita. Sami si vybíráme modely a zadáváme výrobu. Hotové obruby nabízíme rovnou zákazníkovi za velkoobchodní ceny. Kvalitou jsme si natolik jisti, že na naše brýlové obruby dáváme doživotní garanci.

 

 

Autor: Jan Korytný

Návštěva optického poradce

28.6.2014

Na vašich stránkách píšete, že si brýle mohu koupit přes optického poradce. Co si pod tím mám představit?

Dobrý den,

pokud potřebujete brýle a nechce se Vám hledat kamennou prodejnu, nemáte čas, nebo si jen chcete užít komfort hýčkaného zákazníka, tak si prostě, na našich stránkách OptikDoDomu, objednáte optického poradce.Ten Vás bude do 24 hodin kontaktovat a domluví se s Vámi na čase a místě, kde schůzka proběhne. V daném čase za Vámi přijede s prezentačním kufrem plným našich obrub. Pomůže Vám s výběrem, doporučí vhodné čočky, zaměří PD číslo a zodpoví všechny Vaše otázky. Optický poradce Vám navíc nabídne, pro Vás, nejvýhodnější slevu, uplatní Váš lékařský předpis a ten Vám samozřejmě odečte od Vaší ceny brýlí. Návštěva optického poradce je zdarma a nezávazná.

Autor: Věra M.

Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web