Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Drahé brýle neznamenají vždy kvalitu

Drahé brýle neznamenají vždy kvalitu

13.10.2014

sleva200x200.gifDíky zraku získáváme 80% informací a proto péče o naše vidění je velmi důležitá. Oči představují nejdůležitější smyslový orgán. Levné brýle ze supermarketu mohou vyvolat různé zdravotní problémy od bolestí hlavy, přes únavu, zarudnutí očí a to především při dlouhodobém používání. Tyto brýle nesplňují individuální požadavky na vaše oči. Každý člověk má jiné PD číslo (vzdálenost zornic), podle kterého je individuálně zabrušován brýlový střed. Také člověk může mít na každém oku jiné dioptrické hodnoty, nemluvě o astigmatismu (neostré vidění jak na blízko, tak na dálku), který zde není v žádném případě korigován. Další nevýhodou je také kvalita brýlových skel, které postrádají úpravy jako tvrzení proti poškrábání, antireflex (eliminace odlesků) či hydrofobní úpravu. V důsledku pravidelného a častého používání těchto brýlí dochází hlavně ke zvýšené námaze očí.

{control EBform facts}

 Dioptrické brýle si můžete v dnešní době pořídit také přes internet. Brýle jsou zhotoveny podle vašich individuálních parametrů dle předpisu očního lékaře. Že nevíte jak byste v brýlích vypadali? Na stránkách www.optikdodomu.cz si můžete vyzkoušet brýle v exkluzivní 3D zkoušečce, kde se můžete v brýlích i vyfotit a poradit se s přáteli, které brýle vám sluší ! Pokud potřebujete poradit s výběrem brýlových obrub, můžete si také objednat návštěvu optického poradce třeba k vám domů a brýlové obruby si tak vyzkoušet naživo a poradit se s vhodným výběrem brýlových čoček. Optik do domu představuje revoluční oční optiku, která nabízí kvalitu za rozumnou cenu.  

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!