Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Brýle podle typu obličeje

Brýle podle typu obličeje

13.10.2014

Správný tvar brýlí dokáže přednosti vyzdvihnout a nedostatky potlačit nebo naopak. Ženám a dívkám doporučujeme brýle zkoušet se sepnutými vlasy, ale vynikl tvar obličeje. Při výběru obruby musíme dát pozor na její správnou velikost. Obruba by měla sedět maximálně v úrovni obočí, ještě lépe trochu níž. Také by brýle neměly být širší než lícní kosti a oko by mělo být relativně ve středu očnice. Spodní část obruby by se neměla dotýkat tváře. Důležitá je také výška posazení brýlí na nose, která se dá korigovat roztažením nebo stažením nosníků, které jsou k tomu určené.

 

Jaký typ obličeje máte?

  • trojúhelníkový obličejTrojúhelník - máte velké čelo, jemné lícní kosti a ostrou bradu. V tomto případě vybírejte zaoblené nebo oválné obroučky, které podtrhnou horní část obličeje. Nejvíce modelů naleznete v jednoduchých obroučkách. Vsaďte také na výraznější odstíny.

  • hranatý obličej.jpgČtverec – máte hranaté, ostré rysy, vystouplé lícní kosti a hranatou čelist. Vsaďte na podlouhlé brýle bez obrouček nebo na asymetrické tvary, které mohou vypadat zajímavě. Raději se vyhněte obrubám obdélníkového tvaru s ostrými hranami, působili by jste přísně.

  • KULATY obličej.jpgKulatý - plné tváři a zaoblené linie jsou charakteristickými rysy. Pomocí obrouček potřebujeme obličej trochu protáhnout. Nejlepší volbou jsou brýle s úzkými rámy a hranatými okraji.

  • oválný obličej.jpgOválný – jemné čelo, kulatá brada a výrazné lícní kosti. Pokud máte tento typ obličeje, můžete se radovat, neboť je univerzální a budou vám slušet téměř všechny brýle. Pamatujte je, že široké obroučky tvář opticky zkrátí a zaoblené a ovální jí prodlouží.

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!