Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Oční optiky v Praze - vyznáte se?

Oční optiky v Praze - vyznáte se?

13.10.2014

 jak vybrat brýle - kde v PrazeTlumočím dopis jednoho zákazníka. Obrázek si udělejte sami.

Hledal jsem – zadal jsem do vyhledávače „oční optika Praha“. A rázem jsem byl v koncích. Ne, že by nebylo z čeho vybírat, ale opravdu nemám čas otevírat všechny webové stránky jednotlivých očních optik.

 

Tak aspoň namátkou...

Otevírám jednu vybranou – dozvídám se, že brýle u nich koupím nejlevněji,  to samé se dozvídám ale u dalších náhodně vybraných.

 

  • Dívám se na kontakty – některé oční optiky mají sice rubriku „O nás“, ale v mnohých z nich si přečtu historii společnosti. To sice může být zajímavě, ale nečtu to. Bohužel nějak často postrádám konkrétní jména, tváře, původ brýlí a místo toho se dozvídám, že světoznámé značky mohu koupit prakticky všude. Jen ceny jsou různé.

 

  • Na některých webových stránkách – na většině se proklikávám, abych se dozvěděl, jestli nabízené brýle mají také antireflexní či hydrofobní úpravu, kolik stojí doprava, jestli mi proplatí lékařský předpis na dioptrické brýle. Někde se nedozvím nic.

 

  • Další čas strávím proklikáváním, abych se dozvěděl, kdy mi dioptrické brýle doručí a jaké mám garance záruky.

 

  • Čtu s překvapením, co vše mohu získat za nákup brýlí – od vstupenek do divadla, přes možnost vybrat si druhá brýlová skla (nikoliv obruby) zdarma.

Asi tušíte, kolik času jsem strávil tímto hledáním. Už se mi dál pátrat nechce.

 

 Vyrazím do ulic

 Navštěvuji tu nejbližší oční optiku. Velmi lákavá výloha a velmi příjemná obsluha. Nicméně si asi počkám, než se na mě dostane řada. V hlavě si opakuji, co všechno potřebuji a chci a kolik za to jsem ochoten zaplatit. V ruce držím lékařský předpis.

 

 Asi tušíte, jaké pocity mám a dost možná to znáte z vlastní zkušenosti.

 

Brýle jsem si nevybral – zkoušel jsem si troje, ale jistý jsem si nebyl. Obsluhující personál milá paní mi nabídla zrcadlo a u každého modelu mi tvrdila, jak mi opravdu sluší...

 

Zkusím si koupit brýle online, vždyť to je přece jednoduché. A hledání a klikání pokračuje.

 

Asi tušíte, kolik času jsem strávil porovnáváním cen, výhod a možností.

 

Pak jsem ale objevil něco, co mi přišlo po úmorném hledání opravdu jako sen. Našel jsem online oční optiku OptikDoDomu a na přehledném webu jsem našel službu, kterou žádná jiná oční optika (to jsem si také zjistil) nenabízí – bezplatnou a nezávaznou službu – návštěvu Optického poradce doma.

 2-200x200.gif

 A závěr?

 

Každý ať si udělá názor sám. Mně to přišlo až moc podezřelé, tak jsem se podíval na hodnocení společnosti heureka.cz a zjistil jsem, že jsem asi opravdu měl štěstí, že jsem OptikDoDomu objevil.

 
{control cta horizontal}

Do týdne jsem si v klidu doma popovídal s Optickým poradcem o tom, jaké brýle a na co potřebuji, vyzkoušel si brýle a vyslechl komentář své ženy, jestli mi sluší. Měl jsem možnost se zeptat, jaké brýle se hodí k mému typu apod. Nakonec jsem si dioptrické brýle objednal a hned dvoje dioptrické brýle za cenu jedněch. Věřte, nevěřte, do týdne jsem je měl doma. Kdo nevěří, ať tam běží. Já už jinde nakupovat brýle opravdu nebudu. Uf.

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!