Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Brýle jako dárek?

Brýle jako dárek?

13.10.2014

Už víme, že brýle můžeme objednat několika kliknutími přes internet. Je to rychlé, dokonce některé online optiky umožňují si brýle vyzkoušet ve virtuálním zrcadle. Jak ale toho, komu chceme brýle darovat, opravdu překvapit a potěšit?

Dárkový poukaz

Zvykli jsme si na ně, máme je rádi. Vyberte si dárkový poukaz podle svého uvážení.

1.Dárkový poukaz na brýle s konkrétní slevou – slevu vybíráte sami

2. Dárkový poukaz na brýle bez konkrétní hodnoty

3. Vánoční dárkový poukaz na brýle v hodnotě 2000 Kč

4. Dárkový poukaz na kompletní brýle

5. Dárkový poukaz na druhé brýle zdarma– kupte si jedny pro sebe a druhé můžete darovat

 

Platnost dárkových poukazů je 6 měsíců od data vystavení.

Darujte brýle

Chcete darovat brýle své matce, otci nebo komukoliv z rodiny?

Objednejte si u nás bezplatnou návštěvu Optického poradce přímo k Vám domů a pozvěte toho, kterého chcete obdarovat. Odpadne čas, který byste museli s dotyčným nebo dotyčný sám obcházet kamenné optiky, odpadne nejistota, jestli se brýle budou líbit.

Obdarovaný bude mít možnost si vybrat brýle podle svého vkusu a dost možná ocení i to, že se bude moct na cokoliv Optického poradce zeptat a také nechat k posouzení přítomné, jestli mu brýle sluší. Nepominutelným faktem je i to, že za brýle ušetříte až 50 % oproti srovnatelným modelům v kamenné oční optice. Navíc jen prostřednictvím Optického poradce můžete získat další exkluzivní slevy, ze kterých si vyberete tu nejvýhodnější.

{control EBform facts}

Zaujal Vás tento nápad? Pak Vás jistě také budou zajímat zkušenosti těch, kteří tuto službu využili.

Není to sci-fi. Je to možnost, jak udělat radost víckrát. Je to možnost, kterou Vám u nás v republice nenabídne žádná jiná oční optika.

Naše rodinná oční optika OptikDoDomu je Vám kdykoliv k dispozici a obratem zodpoví jakékoliv Vaše dotazy. Kromě nadstandardní garance doživotní záruky na brýlové obruby Vám garantujeme, že takový dárek bude mít opravdu úspěch. Vždyť kolik je kolem nás těch, co by si přáli brýle, ale právě jim na ně v rozpočtu nezbývá?

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!