Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Ježíšku, přál bych si brýle

Ježíšku, přál bych si brýle

13.10.2014

Jsou dárky, které si třeba obdarovaný sám nekoupí, a přitom po nich touží. Do této kategorie mohou tak velmi jednoduše patřit i ti, co by si nejraději napsali Ježíškovi o brýle. Je to pochopitelné, ačkoliv i naše ceny jsou podle nezávislého hodnocení jedny z nejnižších při kvalitě značkových modelů, stejně jejich cena může být pro někoho citelným zásahem do rodinného rozpočtu. Právě proto nabízíme možnost dárkového poukazu na brýle.

{control cta horizontal}Vyberte si:

1. Dárkový poukaz na brýle s konkrétní slevou

2. Dárkový poukaz na brýle bez konkrétní hodnoty

3. Vánoční dárkový poukaz na brýle v hodnotě 2000 Kč

4. Dárkový poukaz na kompletní brýle

5. Dárkový poukaz na druhé brýle zdarma – kupte si jedny pro sebe a druhé můžete darovatPlatnost dárkových poukazů je 6 měsíců od data vystavení.


1-590x100.jpg

Dárky k Vánocům jsou prostě něco jiného než dárky, které si dáváme jen tak nebo k narozeninám či výročím. Buďte originální a Ježíškovi pomozte. Rádi Vám ohledně dárkových poukazů zodpovíme jakékoliv dotazy. A nebojte se, Ježíška stihnete určitě.

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!