Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Vychytávka k brýlím do auta

Vychytávka k brýlím do auta

13.10.2014

th_vychytavka-k-brylim-do-auta.jpgVychytávkou k brýlím do auta je velmi praktický držáček na brýle, malý klip, který snadno umístíte na sluneční clonu nebo na jakoukoliv hranu, a to pomocí pružiny. Stejně jako je jednoduché jeho upevnění, je jednoduché i jeho použití. Stačí Vám na to jedna ruka. Jednoduše jednou rukou do klipu brýle nacvaknete a v případě potřeby zase vycvaknete. Brýle do auta tak budete mít vždy na jednom místě a zcela jistě nezapomenete na kterém.

Malý držáček na brýle je vyroben z kvalitního pevného plastu. Uvnitř je vyplněn pružnou vystýlkou, takže Vaše brýle budou v bezpečí a nehrozí jim poškrábání. Držák na brýle můžete samozřejmě použít na sluneční i dioptrické brýle. Už při prvním použití oceníte tohoto malého téměř nenápadného šikovného pomocníka a hlídače brýlí v jednom.

Navíc Vás jistě mile překvapí nejen nízká cena, ale i to, že si můžete vybrat ze čtyř barevných kombinací. Dost možná, že takovou vychytávku Vám bude Váš spolucestující vedle Vás závidět. Nezapomeňte tedy ani na svého partnera nebo partnerku.

Klip_na_bryle_black_a.JPGOptikDoDomuOptikDoDomuth_vychytavka-k-brylim-do-auta.jpgOptikDoDomu

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!