Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Ušetřete za brýle chytře

Ušetřete za brýle chytře

13.10.2014

Jak chytře ušetřit za nové brýleOční optiky rostou jak houby po dešti – oční optiky online nezůstávají pozadu – je to logické, brýle nosíme nebo jednou pravděpodobně budeme nosit téměř všichni.

Zkuste si představit, že nakoupíte přesně brýle podle Vašich představ s dioptrickými čočkami, které potřebujete, navíc s antireflexní a hydrofobní úpravou, k tomu si pořídíte jedny náhradní brýle se stejnou výbavou, k oběma dostanete pevné pouzdro a čistící speciální hadřík.

Hezká představa, zajímavá reklama, ale jistě Vás napadne, kolik by Vás to stálo.

 Zde je příklad:

 

Příklad: obruba: 1199 Kč, čočky Profi 1,5: 1799 Kč, celkem: 2998 Kč. Vyberte si kterékoliv jiné obruby, s čočkami Profi 1,5 je dostanete zdarma. (Pokud máte lékařský předpis na dvoje brýle, můžete mít další slevu až 744 Kč.)

 

Není to podvod?

Není, ale sami se o tom můžete přesvědčit. Naše revoluční oční optika online nabízí dioptrické brýle i dioptrické sluneční brýle za ceny až o 50 % nižší než kamenné prodejny za srovnatelné modely. Navíc jen od nás získáte doživotní záruku na brýlové obruby, a to i pro případ, že si na ně třeba omylem sednete.


A slíbený bonus?

Abyste takové dioptrické brýle získali, nemusíte nikam chodit. Máte dvě možnosti:

  • Objednejte si dioptrické brýle online z našeho e-shopu, který získal certifikát „Ověřeno zákazníky“, můžete nám i zavolat nebo napsat, vyzkoušet si brýle online. Poradíme, jaké údaje jsou nutné a jak vyplnit objednávku.

  • Netroufáte si? Pak onen slíbený bonus – napište nám a my Vám sjednáme návštěvu Optického poradce přímo k Vám domů, do kanceláře nebo klidně třeba na chalupu i do té nejzapadlejší vesnice. Do 24 hodin se Vám ozveme a návštěvu domluvíme v termínu, který se Vám bude hodit. Za tuto službu OptikDoDomu nic neplatíte a je zcela nezávazná. Optický poradce Vám přiveze kolekci brýlí a Vy si v pohodlí domova můžete a nemusíte vybrat své nové brýle a případně se zeptat, co Vás zajímá.

  • optikdodomu02.jpg

Co bude dál?

Pokud si své nové dioptrické brýle vyberete, můžete si vybrat jakoukoliv slevu, která Vám vyhovuje. Do 5 dnů budete mít své nové dioptrické brýle doma.

Ušetřete za své brýle chytře – nejen, že zaplatíte za kvalitní dioptrické brýle velmi zajímavé ceny, ale to vše z pohodlí domova.

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!