Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Opravdu chcete dioptrické brýle online na čtení za pár stovek?

Opravdu chcete dioptrické brýle online na čtení za pár stovek?

13.10.2014

Hledáte nejlevnější brýle?Kdo by nechtěl. Ke všemu moderní barvy – jen si vybrat. Dokonce patentováno, takže v tom přece nemůže být žádný háček. A ještě k tomu garance, že brýle jsou revoluční novinkou.

Snad jeden z příkladů, jak si brýle (raději) nevybrat.

Jejich distributorem je firma Vision expert. Brýle na čtení pro každého. Převratná novinka! Takovým brýlím jen těžko odoláte. Nebo ano?

Dioptrické brýle bereader nabízí firma Vision Expert, která je distributorem. Už samotný název napovídá, že půjde o klasické čtecí brýle. Na svých stránkách Vás Vision Expert jen odkáže na stránky bereader.cz a pak už je výběr jen na Vás, tedy na majiteli optik - opravdu podobné brýle svým zákazníkům doporučují nosit?

Brýle bereader jsou pružné, můžete je nosit pověšené na krku, vsadit lze do nich naprosto jakékoliv dioptrické čočky a na nose jsou spojené magnetem a ten přece drží.

Barvami hýřící stránky bereader.cz nabízí dokonce několik modelů – bereader garbi, bereader llevant, bereader slastik

Nikde se nedozvíte, pokud nedáte odkaz na jejich španělské stránky (tam je mapka), kde sídlí firma, kdo je pod ní podepsaný, kdy Vám brýle firma Bereader dodá apod. Patent opravdu firma Bereader má, což se dá snadno dohledat.

Pokud náhodou potřebujete na každé oko jinou dioptrii, máte smůlu, takové brýle Vám firma nenabízí – prostě na obě oči stejné dioptrie, stejně tak i PD číslo je universální - tedy hrubě nepřesné.

{control cta horizontal}

Co tedy získáte?

  • brýle španělské výroby bereader

  • různě barevné modely bereader garbi, bereader llevant, bereader slastik

  • čtecí brýle, které jsou v podstatě totožné s brýlemi na čtení z každého supermarketu, jen o dost dražší

  • záruka? Pravděpodobně podle norem EU

  • dioptrické brýle na čtení, které Vám při dlouhém používání mohou způsobit např. bolesti hlavy apod., jsou totiž vyráběné se stejnými dioptriemi na obě oči

  • převratnou novinku (čím ?)

  • brýle bez vyzkoušení

Snad jeden z příkladů, jak si brýle (raději) nevybrat.

1-745x100.gif

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2020 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!