Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jaké volit brýle na sport?

Jaké volit brýle na sport?

13.10.2014

Vybrat si ideální brýle na sport není snadný úkol. Na prvním místě je samozřejmě vždy naprostá bezpečnost, kterou musí každé takové brýle nabízet. Dále vám pochopitelně musí brýle na sport sedět, nikde netlačit a líbit se vám i designem. Toto jsou víceméně základní věci, které asi napadnou každého, nicméně v tomto článku se podíváme i na další aspekty správného výběru brýlí na sport, protože, jak už jsme řekli, zrovna nejjednodušší to není.

Brýle na sport a vhodná barva čoček 

Když si budete volit ideální brýle na sport, měli byste si také ujasnit, na jaké aktivity je budete používat. V závislosti na tom si totiž můžete vybrat ten nejvhodnější odstín čoček. 

Klasické čiré čočky jsou pro vás vhodné, pokud hledáte pouze ochranu proti prachu větru apod. Ideální jsou tyto brýle na sport například pro cyklisty a běžce, pokud je zataženo. 

Hnědé nebo šedé čočky jsou nejčastěji používané, protože chrání před ostrým slunečním svitem. 

sleva590x100.gif

Brýle na sport s oranžovými čočkami, či případně žlutými jsou podpora pro ostřejší vidění. Uplatníte je tedy při aktivitách ve večerních hodinách.

Posledním ze základních typů jsou ultra tmavé čočky pro speciální aktivity ve sněhu či na poušti. 

Icona_Sporty_white_b.JPGBrýle Icona Sporty jsou multifunkční brýle na sport, jsou to variabilní sluneční brýle s odnímatelnou dioptrickou vložkou a je možné do nich zabrousit dioptrické čočky dle předpisu od lékaře.

Brýle jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu, mají protiskluzové koncovky a nosník. Brýle mají jednoduše vyměnitelné čočky - barva čirá nebo šedá nebo žlutá.

 

Sluneční brýle Icona Sporty stojí 599,-Kč a výměnné čočky stojí 99,-Kč/pár.

Pokud potřebujete brýle včetně zabroušených dioptrických čoček, cena za kompletní dioptrické brýle je 1299,-Kč 

Prodlužte životnost vašich brýlí 

Aby vám brýle na sport po nákupu co nejdéle vydrželi, neopomínejte ani správné čištění. Nikdy nepoužívejte kapesník, nebo jiné látky kromě mikro textilií, které jsou k čištění brýlí určené. Nejlepší je pak čistící mikro pytlík a naprostou nezbytností k brýlím na sport by mělo být kvalitní tvrdé pouzdro.

Potřebujete nové dioptrické brýle? S kolekcí brýlí vás navštívíme a vše si můžete v klidu vyzkoušet. 

{control cta horizontal}

 

{control EBform ebook}
E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!