Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Brýle za všechny peníze

Brýle za všechny peníze

13.10.2014

Nosíte brýle? Neptáme se Vás, proč je nosíte – jestli z důvodu, že je musíte nosit, protože byste bez nich nemohli existovat, nebo je nosíte, protože je chcete nosit, baví Vás prostě nosit brýle. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, všimli jste si, že se od nich jen málokdy a neradi vzdalujete? Jste nervózní, když je nemůžete najít, když nejsou tam, kde přece si je vždy odkládáte… Pak byste dali cokoliv, abyste je brzy objevili. Nemluvě o tom, když se stane nehoda a Vaše brýle se rozbijí, pak nastává téměř katastrofa. Bez ohledu na peníze, které jste za ně dali, jsou ty Vaše brýle vždy za všechny peníze.

dreamstime_m_16067016.jpgPokud máte jen jedny brýle, pak je Vaše situace nezáviděníhodná. Možná namítnete, že pořízení dalších brýlí by bylo nad možnosti Vašeho rodinného rozpočtu. Rozumíme tomu, známe ceny běžné ve specializovaných prodejnách. Vyzkoušejte naše služby. Proč právě naše? Vždyť to máte do nejbližší optiky jen kousek! Záleží jen na Vás a na tom, jaký typ brýlí potřebujete. Ale u nás si vyberete všechny typy brýlí – dioptrické brýle, sportovní i sluneční brýle. A když Vám dokonce prozradíme, že ani nemusíte vůbec nikam chodit? Opravdu. Ne, žádná kouzla ani kouzelník.

Nabízíme jedinečnou službu, o kterou je mimořádný zájem – návštěvu našeho optika u Vás doma nebo kdekoliv si určíte. Opravdu a tato návštěva je pro Vás dokonce zdarma. Možná si řeknete, že za tím něco musí být, když je to zdarma. Ne, opravdu není. Velmi pohodlně si vyberete velmi kvalitní brýle podle Vašeho přání. Pokud si nejste jistí, tak Vám může náš optik i poradit, jaké jsou pro Vás vhodné. Zatím se nikdy nestalo, že by se v kouzelném kufříku, kterým jsou naši optici vybaveni, nenašel konkrétní typ brýlí právě pro konkrétního zákazníka. Kdo nevěří, ať k nám běží – ale stačí „zaběhnout“ jen na naše internetové stránky.

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!