Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jaké brýle nepoužívat při řízení auta?

Jaké brýle nepoužívat při řízení auta?

13.10.2014

autobrýle5.jpgV letních měsících si řízení bez brýlí dokáže představit jen málo řidičů. Obvykle sáhnou po brýlích, které mají doma v šuplíku, a moc neřeší, k čemu jsou dané brýle určeny.

Máme pro vás několik rad, jak se vyvarovat nesprávného výběru.

Jaké brýle NE?

  • Určitě nepoužívejte brýle transparentní, nebo brýle se žlutou či oranžovou čočkou. Takové brýle najdou své uplatnění když je zataženo, ale nejsou vhodné při přímém oslnění sluncem.
  • Ani samozabarvovací brýle nejsou při řízení auta vhodné. Tyto čočky se zabarvují pouze při přímém kontaktu s UV zářením. Čelní sklo automobilu ovšem většinu UV záření pohltí a zabrání tedy „spouštěcímu mechanismu" samozabarvení.
  • Přímo životu nebezpečné jsou vysoce ztmavené čočky, které jsou vhodné pouze pro alpinisty.

{control cta horizontal}

Jakým brýlím dát při řízení zelenou?

řízení.pngPoužívejte brýle polarizační, s kategorií slunečního filtru 3, které mají dostatečně tmavou čočku.

Polarizace je funkce brýlí, která limituje odlesky od slunce, například v okamžiku, kdy jsou na silnici kaluže. Také výrazně zvyšuje bezpečnost při řízení a snižuje namáhu očí.

Díky polarizačním brýlím lépe rozeznáte kontury, barvy a vzdálenosti. Kvalitní polarizační brýle nemusí být nutně drahé.

2-590x100.gif

HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK?  Prodávejte s námi dioptrické i sluneční brýle brýle. Nabídněte ve svém okolí brýle až o 50% levněji než v kamenných optíkách.

Proč s námi začít spolupracovat? Podívejte se na krátké video:

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!