Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak vzniká úspěšná kolekce brýlí? … pokračování

Jak vzniká úspěšná kolekce brýlí? … pokračování

13.10.2014


160_F_42704835_nXOJi2MV6BtKO9g5oZ6I6FmazopMcsiF.jpgVeletrhy jsou základním stavebním kamenem pro vytvoření úspěšné kolekce brýlí.

I v době, která se stává ryze elektronickou a vše se řeší e-mailem a mobilním telefonem, zůstávají důležitou součástí při prohlubování obchodních vztahů a také jsou základem pro tvorbu úspěšné kolekce brýlí.

Nejdůležitější setkání výrobců a obchodníků slunečních a dioptrických brýlí se každoročně pořádají v Miláně, Las Vegas a v Paříži.

160_F_42129807_9qzh4Ew7SMmYeUNK8KdwuyiYhAy0YOqX.jpgNa každém z těchto hlavních veletrhů se prezentují novinky na další sezonu a uzavírají obchodní spolupráce. Menší lokální velethry (Mnichov, Brno, Poznaň aj.) jsou pouze lokální, čistě obchodní a prezentační, které již navazují na udané trendy.

Na veletrzích se setkávají výrobci a designéři, navzájem si představují svoje nové modely a nápady. Začínají společně řešit, jak uvést tyto inovace do reálného života a následně je nabídnout svým zákazníkům.

Každý designér či produktový manager přijíždí na veletrh s určitou představou své nové kolekce a vybírá si dle technologického zaměření svoje budoucí výrobce. Jedná se hlavně o rozdělení kovových a plastových brýlí nebo brýlích strojově či ručně vyráběných.

2-590x100.gif

Kvalitní výrobci se specializují na výrobu slunečních brýlí a nebo optických obrouček. Jedná se totiž o absolutně jiné technologické postupy a vybavení továren tomu také odpovídá. Výběr toho správného partnera pro výrobu je tedy neídlnou součástí úspěšné kolekce brýlí. Správný odhad výrobních schopností daného výrobce je absolutně zásadní a není radno jej podceňovat. Správná volba partnera je kombinací vašich schopností získat „správné" informace, komunikačních schopností s odlišnou kulturní i byznys mentalitou tedy diplomacie a také intuice. I méně uchopitelné dovednosti jsou velmi důležité, pořád se jedná o tvorbu designu a udání módního trendu, tedy trochu umělecké dílo.

thd_icona-venuse-wine_1.jpgDalším krokem je zapracování svých nápadů do již existujících či nových modelů. Jde o výběr barev či barevných kombinací a technologie barvení. Může se jednat o potisk, či stříkané barvy nebo lepené technologie. Zapracování potisků je další z důležitých kroků při tvorbě kolekce. Jde o potisk grafiky, loga, ale také zákonných informací na vnitřku stranice. Loga mohou být také vsazená nebo mohou být loga kovová, která jsou do brýlí většinou našroubována nebo nalepena.

{control cta horizontal}

Předpokladem každé úspěšné sluneční brýle jsou kvalitní čočky, výběr barvy a materiálu sluneční čočky a její užitné vlastnosti jsou základem úspěchu. Vybrat brýle na řízení bez polarizace odsuzuje tento model již předem do propadliště dějin. Stejně tak nelze navrhnout kategorii slunečního filtru č.4 do sportovních brýlí určených na kolo.

Tím ale práce na nové kolekci teprve začíná, začala teprve příprava výroby vzorků, o které si povíme v dalším pokračování.

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!