Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Chcete znát odpověď na otázku: Jsou moje brýle kvalitní, autentické a originální?

Chcete znát odpověď na otázku: Jsou moje brýle kvalitní, autentické a originální?

13.10.2014


1333091563cxzh1U.jpgPřirozeností člověka je „splynutí s davem". Kdo chce být „in", sleduje módní trendy a podle nich také obměňuje svůj šatník. Také nosí podobné věci jako většina ostatních, kteří se snaží žít podobně „v souladu s módními trendy".

Jak se cítíte, když potkáte někoho, kdo nosí stejné oblečení, má stejnou bundu nebo stejné brýle?

Jak je to tedy s brýlemi? Levné sluneční brýle se vyrábí ve velkých sériích a většinou ve veřejných formách, které jsou používány mnoha výrobci a brýle se odlišují pouze barvou, použitým materiálem a logem firmy. Tento fakt samozřejmě výrazně zvyšuje pravděpodobnost, že se s někým, kdo bude nosit stejné brýle potkáte. Originalita a autenticita je zde na úkor ceny praktiky nulová.

Jsou levné brýle kvalitní?

Kvalitu brýlí v zásadě posuzujeme podle jejich schopnosti ochrany proti UV záření a podle jejich kvality zpracování. Jakkoli můžeme levné brýle ze stánku považovat za méně kvalitní, zásadní ochrana před UV je i u nich 100% zajištěna. Důvodem je výrobní cena slunečních čoček s filtrem UV 400, která již klesla natolik, že se výrobcům nevyplatí šetřit právě na ochraně.

Podívejte se na letošní nezávislé hodnocení slunečních brýlí na trhu v televizním pořadu Černé ovce zde:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/206452801080023/obsah/111477-test-slunecni-bryle/

Co byste měli vyžadovat od brýlí vyšší cenové kategorie?

Icona kdo je ODD – kopie.jpgVelké firmy jako je Oakley, Rudy Project, Prada aj. vyvíjí vlastní soukromé formy na brýle.

Stejně tak jako u horských kol, motorek, oblečení a jinde, originály jsou ihned po uvedení kopírovány a jedinečnost modelů je brzy potlačena kopiemi těchto značek na tržnicích.

Je velmi jednoduché nakoupit kolekci značkových brýlí, připravit pomocí speciálních modelovacích strojů dokonalou kopii, zaměnit logo a do pár týdnů je hotová kopie k nepoznání.

{control EBform glass}

Jedinečné a originální brýle poznáte především podle loga značky přímo na dané brýli. V našich zeměpisných šířkách se tzv. „drzé kopie" již téměř neobjevují, to znamená, že na stáncích již není běžně k dispozici zboží se jmény věhlasných značek.

2-590x100.gif

Na kvalitu značkových brýlí se můžetě spolehnout, 100% ochrání zrak tak jako brýle levnější cenové kategorie. Kvalitu zpracování a originalitu modelu a značky nabízí pouze dražší brýle. Vyplatí se Vám investovat do brýlí více peněz?

POZOR! K originalitě se dá velmi přiblížit i za rozumné peníze.

kdo je ODD – kopie.jpgA to díky konceptu, který je jedinečný svoji povahou – a nejen v České republice. Existuje rodinná firma, která vyvíjí vlastní značkové brýle společně s výrobcem a designérem v USA. Díky této vzájemné spolupráci má OptikDoDomu k dipozici modely pro Evropskou Unii exkluzivně. Tyto modely OptikDoDomu upravuje dle požadavků na materiály velikost a barevné detaily, které jsou „in" v České republice.

Mottem firmy se stalo jednoduché:

Nabídnout svým zákazníkům modely, které jsou jedinečné v Evropské Unii a existuje vždy pouze pár desítek kusů, tak aby si mohl klient připadat opravdu jedinečně.

Má to bohužel jednu nevýhodu. Když si budete chtít koupit stejné brýle, je dost možné, že již nebudou v nabídce.

{control cta horizontal}

Zajímá Vás možnost přivýdělku v oboru oční optiky?

optikdodomu_stat.jpg

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!