Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Nové trendy: MIDO je pastva pro oči na oči a nezklamala ani tento rok

Nové trendy: MIDO je pastva pro oči na oči a nezklamala ani tento rok

13.10.2014

 

Každý rok se koná jeden z nejdůležitějších optických veletrhů MIDO v Italském městě módy Miláně. I my jsme jej opět letos navštívili. Využili jsme této události nejen ke shlédnutí aktuálních trendů na poli oční optiky, ale také ke schůzkám s našimi obchodními partnery.

mido1.JPGNa veletrhu se prezentují brýlové vzory a hlavní směr módních stylů pro letošní sezónu. Hlavní značky jasně udávají trendy, kterými se bude udávat celý módní svět. K vidění jsou stánky značek POLICE, Ray Ban, Calvin Klein, Marcoline, Marchon, Safilo a mnoho dalších. Na MIDO vystavují stovky vystavovatelů z Evropy, Asie ale i Ameriky.

 

mido2.JPGLetošní MIDO nám dalo za pravdu s ohledem na připravovanou letní kolekci našich dioptrických obrub. Jasným trendem jsou „propracované" výrazné stranice, matné barvy, použití ušlechtilé oceli, ale do popředí se dostává i materiál TR 90 v barevných variacích s kombinací ušlechtilé oceli. Mezi barvami převládá červená a černá v matu.

mido3.JPG„Trendy" zůstávají ostřejší, užší tvary čočky a výrazný rám, nebo polorám.

 

 

 

mido4.JPGVeletrh MIDO v Miláně není pouze prezentací nových stylů, je to také veletrh kontraktační. Uzavírají se zde obchody a objednávky na nastávající sezónu mezi výrobci, distributory a majiteli značek. Ústředním tématem jsou inovace a další cesty spolupráce.

Na své si přijdou také experti, kteří sledují posuny v technologiích. Jedná se o nové formy, o nové způsoby přípravy forem a použití materiálů v jednotlivých technologiích. Jsou zde k vidění také nové přístroje pro úpravu čoček, brusky a další příslušenství, které se používá pro úpravu brýlí.

Celkově letošní výstava splnila naše očekávání, i když se na počtu vystavovatelů podepsala celosvětová krize.

Další obrazový materiál z letošní výstavy MIDO 2011 je k dispozici ZDE.

Zajímá Vás možnost přivýdělku v oboru oční optiky?

{control cta horizontal}

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!