Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Sluneční brýle Dolce&Gabbana jsou...

Sluneční brýle Dolce&Gabbana jsou...

13.10.2014

 

...synonymem spojení nestárnoucí elegance a moderního designu brýlí.

dolce4.jpgNávrháři Domenico Dolce (narozen 1958, poblíž Palerma, Sicílie) a Stefano Gabbana (narozen 1962, Miláno, Itálie) se potkali když pracovali jako asistenti v Milánském ateliéru. V roce 1985 je organizátoři Milánské kolekce pozvali, aby se účastnili na módní přehlídce nových talentů.

Následující rok již prezentovali svou první dámskou kolekci a módní přehlídku. Jejich vzestup byl nečekaně strmý, za krátkou dobu dosáhli vrcholného úspěchu a zdá se, že na této špičce setrvají ještě velmi dlouho. Od té doby navíc představili pánskou kolekci, řadu parfémů, kolekci brýlí a otevřeli obchody v Itálii, Japonsku, Hong Kongu a v roce 1999 v Londýně.

dolce.jpgJejich první kolekce slunečních brýlí v roce 2005 hledala inspiraci ve fascinujících 60. a 70. letech. Tato a další kolekce přináší nadčasové tvary, nové materiály a je charakteristická užitím precizních detailů jako jsou loga obsahující Swarovského kameny.

Dolce & Gabbana si na trhu se slunečními brýlemi velmi rychle vybudovali silnou pozici a drží se tam již několik sezón po sobě. Vzhledem k jejich oblíbenosti se nemusí obávat, že by se situace v dohledné době změnila. Sluneční brýle Dolce & Gabbana jsou především velmi populární mezi mnoha zahraničními celebritami. Pořídili si je například Angelina Jolie, Kylie Minogue či Katie Holmes.

Kromě slunečních brýlí nabízí D&G také širokou škálu slušivých dioptrických brýlí.

dolce2.jpgAmerická popová hvězda Madonna dostala v minulém roce od těchto dvou slavných italských návrhářů příležitost, předvést svůj designérský talent. Navrhla pro jejich značku kolekci dámských slunečních brýlí a stala se tváří reklamní kampaně.

"Proč neudělat něco společně a nespojit dvě velmi silná a známá jména?" nechal se slyšet Dolce. Brýle, které pro Dolce & Gabbana navrhla Madonna, mají značku MDG a některé mají zevnitř nápis Madonna.

http://www.youtube.com/watch?v=VsXoN3rHxtA

V letošním roce pokračuje v úspěšné spolupráci jedna z nejslavnějších světových modelek Naomi Campbell jako tvář nejnovější kolekce nesoucích název Animalier.

Sluneční brýle Dolce & Gabbana reprezentují rafinovanost a styl. Byli to právě D&G, kdo proměnil nápad nosit stylové sluneční brýle v něco zábavného a trendy.

1-590x100.jpg

Co bychom značce Dolce & Gabbana mohli vytknout? Snad jen cenu, jelikož každá značka/ jedinečnost a prestiž něco stojí :-)

Sháníte kvalitní brýle, které budou slušet, 100% chránit a záleží vám na ceně? Vyzkoušejte značku Icona, kterou na trhu v ČR prodává exkluzivně oční optika OptikDoDomu. Díky rozsáhlé síti Optických poradců po celé ČR si brýle vyzkoušíte kdekoli to pro vás bude pohodlné; hotové brýle vám po objednání přijdou až domů. Ušetříte tak čas i peníze.

{control cta horizontal}

 

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!