Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jaká je letošní kolekce slunečních brýlí Prada?

Jaká je letošní kolekce slunečních brýlí Prada?

13.10.2014


prada.jpgZnačka PRADA má velmi bohatou historii.

Vše začalo již v roce 1913, kdy Mario Prada (dědeček Miuccie Prady) založil obchod s luxusními cestovními potřebami. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a PRADA se stala v roce 1919 oficiálním dodavatelem italské královské rodiny. obchod byl vcelku stabilní, ale v sedmdesátých letech silní konkurenti jako Gucci a Hermés málem dostali Pradu na okraj bankrotu.

Značku celosvětově uvedla ve všeobecnou známost až zakladatelova vnučka Miuccia Prada, která se k rodinnému podniku připojila jako ředitelka designu pro doplňky a v roce 1978 uzavřela spolupráci s vizionářským špičkovým podnikatelem Patriziem Bertellim, kterého si později vzala za manžela.

1-590x100.jpg

Úspěch se sice nedostavil hned. Značka si kvůli finančním potížím nemohla dovolit nákladnou reklamní kampaň, ale pomalu se začínala prosazovat. Ze začátku neměla Prada ani vlastní obchody. Až v roce 1983 byl otevřen druhý butik v Miláně. V roce 1985 byl otevřen první obchod v New Yorku, poté následovaly Paříž, Londýn, Madrid a Tokio.

V roce 1985 Miuccia navrhla novou kabelku Prada – jednoduchou, hladkou, z černého nylonu. Kabelka se stala senzací takřka přes noc. Byla praktická, pevná a zároveň módní a stylová.

V roce 1999 PRADA vyrobila kolekci brýlí.

prada1.jpgSluneční brýle Prada mají unikátní odvážné barvy, dokonale propracované dekorace jak pro muže, tak pro ženy, jsou elegantní a rafinované a také mimořádně stylové.

Zvířeci divoká kolekce Prada pro letošní jaro a léto, je plná pralesních barev a vzorů.

Letošní kolekci slunečních brýlí charakterizují ornamentální křivky, vlysy a basreliéfy. Basreliéfy jsou vlastně metodou vyřezávání či tesání. PRADA se tak snaží povýšit "obyčejné brýle" na umění.

Sluneční brýle byly vyrobeny pouze v limitované sérii. Celkem se do obchodů dostaly čtyři modely. První dva módní kousky vypustila Prada v limitované sérii 500 kusů do obchodů v únoru, další dva modely pak následovaly v dubnu.

Jestli vás brýle nadchnou, nezbude vám, než se po nich podívat v zahraničí, či v některém internetovém e-shopu.

{control cta horizontal}
E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!