Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Proč je Jan Turčan úspěšný Optický poradce?

Proč je Jan Turčan úspěšný Optický poradce?

13.10.2014

Jan Turčan, optický poradce

Jan Turčan – kopie.jpg

Ahoj Honzo, můžeš říci čtenářům, jak jsi se stal optickým poradcem? Byl jsem totiž u toho, když sis sám nedával mnoho šancí a teď jsi jedním z nejlepších.

Už delší dobu jsem přemýšlel, jak prohloubit své komunikační schopnosti, potkat se s novými lidmi a zároveň prodávat výrobky, kterým věřím a teprve tento projekt mě oslovil a nezklamal.

2-590x100.gif

Můžeš mi říci, co jsi vystudovat za školu a jaké je tvoje povolání?

Vystudoval jsem Vysokou školu báňskou v Ostravě, Fakultu bezpečnostního inženýrství, kde jsem dosáhl inženýrského titulu. Po studiích jsem zůstal v oboru a nyní pracuji již čtvrtým rokem ve společnosti Bosch.

Jaké byly tvoje první prodejní kroky?

Začal jsem přirozeně ve svém okolí. Nejdřív brýle zkoušela rodina, pak jsem donesl kufr do práce. Mám výhodu, že do práce jezdím autem a kufr nosím neustále s sebou. Už několikrát se mi to vyplatilo, nikdy nevíte, kdy se bude hodit. A ted už mám hodně zákazníků na základě doporučení. Třeba před rokem jsem prodal brýle kamarádce a ona mi teď volala, že by brýle potřebovali její rodiče. Každý z nich si vzal dvoje.

Já vím, že myslíš i do budoucna a investuješ do svého podnikání. Co v současnosti děláš pro to, abys rozšířil svoji zákaznickou síť?

Sám brýle nosím a při kontaktu se zákazníky to cítím jako výhodu. Z prvních vydělaných provizí jsem si pro sebe vybral brýle Icona. Vlastně mi s jejich výběrem pomohli přátelé na Facebooku. Nechal jsem se nafotit v několika modelech a přátelé mi ten nejlepší odhlasovali:-). Byla to i dobrá reklama, zase další lidi zjistili, čemu se vlastně věnuji.
Vyzkoušel jsem poprvé samozabarvovací čočky a jsem s nimi maximálně spokojen. A taky se mi hned brýle se samozabarvovací čočkou lépe prodávají - znám osobně jejich výhody a to na každého zákazníka působí maximálně důvěryhodně.

{control cta horizontal}

Tvůj region je Ostrava a okolí, hodně lidí si objednává návštěvu optického poradce, jaké jsou reakce lidí na službu OptikDoDomu?

Denně se setkávám s lidmi, kteří o naší službě slyší poprvé a vesměs jsou jejich reakce pozitivní. Je to dobrý nápad - spousta lidí nemá čas, často ani chuť chodit po práci po obchodech. Jsou lidé, kteří s k sobě zvou kadeřníka, tak proč si nepozvat optického poradce? Někteří neradi chodí do prázdného obchodu – v optikách se většinou nestojí fronty a někomu není příjemné být okukován prodavačkou.
Když si sjednám schůzku, často se k výběru brýlí sejde celá rodina a kolikrát zkoušejí i ti, kteří brýle nepotřebují:-)

Kdyby se tě někdo chtěl zeptat na další zkušenosti, může ti poslat mail?

Ano, určitě, můj mail je honza.turcan@centrum.cz
Honzo díky za rozhovor.

optikdodomu_stat.jpg

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!