Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Špatná péče o brýle

Špatná péče o brýle

13.10.2014


rozbité brýle.jpgJestli chcete, aby vám brýle vydržely co nejdéle, je dobré se držet jednoduchých zásad:

Brýle si sundavejte oběma rukama, nikoliv za jednu stranici. Zajistíte tak rovné posazení brýlí na obličeji, stranice se nevylomí a brýle se neohnou v nosníku.

Brýle nikdy nečistěte na sucho! Všechny tvrzené brýlové čočky jsou odolnější proti poškrábání, přesto však alespoň jedenkrát denně brýle omývejte jarovou vodou, abyste opláchli prach a jiné nečistoty z povrchu čoček. Zároveň proudem vody očistíte sedýlka, koncovky a drážky nebo šroubky.

K čištění brýlí používejte mikrovláknové utěrky a čisticí roztoky. Čisté mikrovláknové utěrky jsou nejlepší pro vyleštění čoček. Nevytvářejí na brýlových čočkách šmouhy a nepoškrábou je.

rozbité.jpgBrýle nikdy nepokládejte skly dolů. Když brýle odkládáte např. na stůl, dbejte na to, aby neležely skly dolů a byly opřené o horní nebo dolní hranu očnice.

Pokud brýle právě nenosíte, uložte je do pouzdra.

Nevystavujte brýle vysokým teplotám a velkým teplotním změnám (interiér auta v létě, pára, sauna...).

{control EBform ebook}

Zabraňte kontaktu s chemickými přípravky (např. lak na vlasy, ale také třeba mořská sůl) Naleptávají především povrchové úpravy brýlových čoček.

Nedovolte jiným lidem, aby si zkoušeli nebo nosili vaše brýle. Mohlo by dojít k jejich roztažení a přestaly by vám sedět.

Opravy a úpravy brýlí svěřte do rukou odborníků.

Pokud špatně vidíte i přes čisté, dobře padnoucí brýle, pak se vám možná změnily dioptrie nebo můžete mít nějaký zdravotní problém. Je tedy vhodné navštívit očního lékaře (doporučuje se min. 1x za dva roky).

{control cta horizontal}

Pro odbornou pomoc a konzultaci.

Neváhejte se na nás obrátit.

Www.OptikDoDomu.cz

... oční optika, která šetří Váš čas i peníze

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!