Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Drahé brýle nemusí být kvalitní a naopak

Drahé brýle nemusí být kvalitní a naopak

13.10.2014


1298150736rYuvt2.jpgNepodceňujte svůj zrak, 80% informací získáváte právě zrakem, a tak péče o vaše vidění je velmi důležitá.

Levné (jednorázové) brýle mohou vyvolávat různé zdravotní problémy od bolestí hlavy, přes únavu až po zarudnutí očí, a to především při dlouhodobém používání.

Čtecí brýle prodáváné v marketech nesplňují individuální požadavky na Vaše oči co se týče centrace a různorodosti dioptrií na každém oku.

Největší problém je v tom, že velké množství lidí nemá stejnou korekci na obě oči, popřípadě má astigmatismus. V případě již zmíněných čtecích brýlí ze supermarketu, není možné zvolit různou dioptrii na každé oko a už vůbec nenajdete brýle s cylindrickými skly.

Další nevýhodou jednorázových brýlí může být kvalita brýlových skel. Jde především o speciální úpravy čoček: antireflex, tvrzení čočky proti poškrábání nebo hydrofobní úprava. 

Následkem pravidelného používání dioptrických brýlí ze supermarketu je hlavně zvýšená námaha očí.

1321109269gtj9E8.jpgDioptrické brýle si můžete v mnoha případech pořídit i přes internet. Brýle jsou zhotoveny podle vašich individuálních parametrů, i kvalita skel a rámů je v tomto případě většinou v pořádku, ale problém je v tom, že si brýle nemůžete vyzkoušet, nevidíte reálně jejich barvu, omakem nezjistíte, z jakého jsou materiálu a také nezjistíte, zda vás někde netlačí.

Je proto dobré, když vám je schopen někdo odborně pomoci.

Už jste slyšeli o nové revoluční oční optice OptikDoDomu?

Nabízí kvalitu za rozumnou cenu a vyzkoušení brýlí ve virtuálním 3D zrcadle !

Www.OptikDoDomu.cz je výrobce vlastních dioptrických brýlí, které dodává  od výrobce přímo k zákazníkům skrze vlastní optické poradce. Většinu dioptrických brýlí prodáváme na základě doporučení.

2-590x100.gif

Optický poradce přijde za vámi a na domluveném místě prezentuje produktovou nabídku brýlových obrub a dioptrických čoček za velkoobchodní ceny.

Brýle si můžete vyzkoušet, optický poradce s vámi zkonzultuje výběr vhodných brýlových čoček. Brýlové obruby si vyzkoušíte a ještě zaplatíte mnohdy až o 50% méně než při návštěvě kamenné oční optiky.

Kvalitu lze u nás pořídit i za rozumnou cenu. 

 

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!