Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
OptikDoDomu sponzoruje florbalový tým Náchoda

OptikDoDomu sponzoruje florbalový tým Náchoda

13.10.2014


příprava na zápas.JPGOptikDoDomu
se stal na 5 let oficiálním partnerem florbalového týmu v Náchodě, který postoupil v nové sezóně 2011 do 1. ligy. Aktivitami v oblasti sponzoringu dáváme najevo naši společenskou odpovědnost a snažíme se rozvíjet sportovní aktivity mládeže tohoto relativně nového, ale stále atraktivnějšího sportu. Kromě finanční podpory florbalového týmu věnuje OptikDoDomu věcné ceny  jako jsou multifunkční sportovní brýle nebo brýle na kolo a další hodnotné dárky  pro diváky florbalových utkání v Náchodě a každoroční  účastníky florbalového plesu.

Proč právě florbalový tým v Náchodě?

florbalové utkání Náchod - Plzeň.JPGJe to jednoduché. Z okruhu fanoušků a hráčů pochází mnoho přiznivců, kteří byli u začátku firmy OptikDoDomu a tímto krokem jasně dáváme najevo naši společnou podporu celého florbalové dění v Náchodě, jehož základna je více jak 160 aktivních členů. Florbalový tým Náchod lze přijít podpořit v letošní sezóně po celé České republice. Mimo jiné se Náchod utká s florbalisty z Plzně, Prahy, Znojma a dalších.

2-590x100.gif

Více o programu se dozvíte na stránkách florbalového týmu z Náchoda. Doufáme, že se florbalu v Náchodě bude dařit a to nejen mužům, ale také mládežnickým týmům.

Sportu zdar a florbalu zvlášť.

utkání.JPG

Tým

OptikDoDomu

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!