Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Brýle pro psy

Brýle pro psy

13.10.2014


1237064285Z8w7TW.jpgPokud potkáte někoho, kdo venčí psa v oblečku, asi vás to už v dnešní době nepřekvapí. Co kdyby však měl pes na očích sluneční brýle?

Laikům to možná zní komicky a domnívají se, že jde pouze o módní výstřelek. Ač se to může zdát absurdní, i psi potřebují chránit oči a brýle pro psy jsou dnes stále více žádané. Jsou hezké a zároveň funkční.

Co všechno dokáží psí brýle?

Brýle pro psy jsou brýle se stoprocentní ochranou proti UV záření, které může nechráněné psí oko, zvláště po nějakém léčebném zákroku, velmi poškodit.

2-590x100.gif

Chrání také před prachem, mechanickým poškozením oka nebo před průvanem.

1332615372uyJE94.jpgBrýle má pes na hlavě upevněny pomocí dvou nastavitelných gumiček. Jsou ideální pro pobyt na sněhu nebo jízdu v otevřeném autě. Doporučují se nosit i v horách či na sněhu. Na brýle si většina psů po chvíli zvykne a už jim vůbec nepřekáží.

Někde jsou psí brýle nutností

Záchranářští například při vyhledávání zasypaných osob ohrožuje prach, střepy, úlomky cihel. Tam použití brýlí opravdu není frajeřina, ale nutnost. Podobně bývají vybaveni také lavinoví psi, kteří pracují ve zmrzlém sněhu. Důvodem užívání brýlí v těchto případech je ochrana před oslněním od sluncem ozářených sněhových ploch.

{control cta horizontal}

Jednu z prvních firem, která se začala specializovat na brýle pro psy, firmu Doggles, založili manželé Ken a Roni di Lullo. V roce 2004 se brýle prodávaly v necelých 5000 obchodů v 16 zemí světa a dnes jsou z manželů Lullových dolaroví milionáři.

{control EBform ebook}

Také do Česka se již Doggles dostaly a řada tuzemských e-shopů je svým zákazníkům nabízí. Brýle stojí řádově kolem 500 korun.

132873041847iw69.jpgA co vy, máte nějakou zkušenost? 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!