Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Chcete vhodné brýle pro Vaše starší rodiče a příbuzné? Víme, jak na to.

Chcete vhodné brýle pro Vaše starší rodiče a příbuzné? Víme, jak na to.

13.10.2014


brýle pro seniory Bez brýlí se ve vyšším věku obejde pouze malé procento lidí a většina z nich je nucena  vynaložit své peníze za brýle, které se stávají často obětí zapomínání, rozsednutí, neopatrné manipulace nebo dalších nehod.

 

Jaké tedy vybrat brýle, je-li jejich životnost a odolnost prioritou?

Základním kritériem je odolnost proti mechanické námaze, jak maximální jednorázové nebo opakované. Nikdy nevolte brýle, které jsou vrtané nebo mají na první pohled křehké stranice a rám.

Výbornou volbou jsou brýle celorámové, bez flex stranice (pérko na nožičce), která se může častou námahou vylomit. Vhodným materiálem jsou brýle plastové, lidově řečeno „kostěné". Tyto mají dostatečně velkou očnici pro pohodlné vidění, nabízejí usazení plastové nebo skleněné čočky a jsou v porovnání s kovovými brýlemi lehčí a tím vytváří méně otlaků na nose od sedýlek brýlí nebo od stranic brýlí za ušima.

{control EBform facts}

brýle pro senioryDalším plusem je i finanční výhodnost. S tvrzenou čočkou plastovou nebo skleněnou a pouzdrem, které je pro ochranu brýlí nutností, můžete tyto brýle  pořídit za méně než  1 000 Kč. V případě uplatnění receptu se kompletní brýle dají koupit o 200-500 Kč levněji.

Životnost brýlí zvýšíte i dodržováním několika pravidel:

  • nasazování a sundávání brýlí oběma rukama
  • čištění brýlí  mikrovláknem
  • ukládání brýlí po použití do pouzdra - mikrovláknový hadřík i pevné pouzdro dostávají naši zákazníci jako dárek ke svým novým brýlím

{control cta horizontal}

banner 6 news.gif

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!