Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Buďte nároční na vaše korekční, sluneční, či sportovní brýle!

Buďte nároční na vaše korekční, sluneční, či sportovní brýle!

13.10.2014

 

Nosíte dioptrické brýle a sportujete? Nevyhovují vám kontaktní čočky a chcete dioptrické sportovní brýle, které ochrání váš zrak před mechanickými nečistotami a UV zářením?

Nároky zákazníků na kvalitnější vidění se rok od roku zvyšují. Brýle na čtení nebo na dálku se zásadně liší od brýlí které používáme na sport, a to nejen designem, velikostí ale hlavně konstrukcí, která se lisí podle činnosti kterou v nich vykonáváme.

1-590x100.jpg

Jaké čočky použít do sportovních a slunečních brýlí?

1246905428il15SE.jpgKonstrukce sportovních a slunečních brýlí bývá velmi často zakřivená a dynamická (do kulata, ohnutá k obličeji), čímž nás ještě více chrání např. před větrem, pylem či sluncem. Vychyluje tak čočky z jejich přirozeného sklonu vůči očím a tím dochází ke zkreslení a obrazovým deformacím či rozmazání vidění což může být u sportu zvláště nebezpečné.

Proto do klasických slunečních brýlí často nelze vložit běžné dioptrické čočky (běžná dioptrická čočka nelze ohnout).

{control cta horizontal}

Čočka Performer tato omezení odstraňuje. Speciální dioptrická hodnota nositele se přepočítá tak, aby po vložení do zakřivených brýlí plnily tu správnou funkci a pro nositele byl komfort nošení stejný jako u běžných brýlí.

{control EBform facts}

Neomezená flexibilita čoček Performer

Díky tomu že se při výrobě čoček Performer používají stejné materiály a úpravy jako při výrobě běžných brýlových čoček, mají sportovci na výběr ze široké škály barev a provedení (čiré, zabarvovací a polarizační) a můžete tak vybrat tu správnou čočku pro váš sport.

1252016725793Hro.jpgDokonalé vidění do značné míry závisí na kvalitě zušlechtění. Na brýlové čočky se doporučuje antireflexní vrstva, která výrazně snižuje odrazivost odlesků.

 

banner 12 new.gif

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!